اما چمبرلین روتین مراقبت از پوست خود را رها می کند

[ad_1]

وقتی صحبت از اما چمبرلین می شود ، کلمه “relatable” بسیار دور و برهم می شود. این دلیل خوبی دارد ، زیرا خالق محتوای 19 ساله از آن کیفیت نادر برخوردار است که باعث می شود هرکدام از 10 میلیون مشترک Youtube احساس تنبلی کنند. او درباره سلامت روان و ناامنی ها با همان راحتی و شوخ طبعی درباره وسواس اقتصادی و تلاش برای جستجوی بهترین سیب زمینی سرخ کرده فست فود که تماشای او را غیر ممکن می کند ، بحث می کند.

این باز بودن برای پوست او نیز صدق می کند ، به همین دلیل است که برند Bad-Habit مراقبت از پوست Gen-Z از او به عنوان مدیر خلاق و سفیر برند جهانی خود استفاده کرد. چمبرلین می گوید: “من بسیار سرگرم کننده بوده ام و کشف می کنم چه چیزی برای من مفید است و چه چیزی در محصول لذت می برم.” “آنها ممکن است بسیار متفاوت با پسر بعدی باشند ، اما این چیزی است که من دوست دارم. اما همچنین دوست دارم مراقبت از پوست را مانند مراقبت از خود نگاه کنم. به نظر من و من ، عادت بد ، هر دوی ما مراقبت از پوست را مانند یک چیز مراقبت از خود می بینیم. سرگرم کننده است ، آرامش بخش است ، نباید کار طاقت فرسایی باشد. ”

این رویکرد مثبت همیشه نگرش او نبوده است. تا همین اواخر چمبرلین به طور آشکار با آکنه دست و پنجه نرم می کرد. او می گوید: “خوشبختانه ، از زمان پیاده شدن از Accutane ، پوست من بسیار قابل کنترل تر بود.” “پوست من تقریباً به هر محصولی که روی آن می گذاشتم واکنش بدی نشان می داد. این یک چیز هورمونی بود و به نوعی از کنترل من خارج بود. هیچ محصولی قادر به رفع آن نبود ، بنابراین بسیار ناامید کننده بود. اما اکنون تمام شده است. ”

اکنون برنامه معمول او این است که جوش های گاه به گاه را در جای خود متوقف کند و رطوبت را انباشته کند – و قبول کند که گاهی اوقات ، این همان چیزی است که هست. او می گوید: “هر چقدر محصولات شما شگفت انگیز باشد ، ممکن است کمکی نکند.” “این ممکن است چیزی خارج از کنترل شما باشد. بنابراین واقعاً ، این مانند این است که از محصولات مناسب برای کوچک کردن سریع این مواد و حرکت به جلو استفاده کنید. “

بنابراین آن محصولی که او می تواند روی آن حساب کند چیست؟ ما از چمبرلین خواستیم که کارهای روزمره خود را کنار بگذارد. در مورد محصولاتی که نمی تواند بدون آنها زندگی کند ادامه مطلب را بخوانید.

پاک کننده های من

صبح ها من خیلی تنبل هستم ، اما من البته با شستن صورتم در زیر دوش شروع می کنم. من از Bad Habit Mint Matcha استفاده می کنم. در شب ، بیایید بگوییم که من آرایش کرده ام ، من می خواهم آن را با مومیایی پاک کننده Bad Habit پاک کنم. این کاملا پاک کننده آرایش مورد علاقه من است. همچنین بسیار عالی است زیرا شما نیازی به استفاده از پد ندارید ، فقط آن را مستقیم روی صورت خود قرار می دهید. بعد از آن اگر احساس می کنم باید همه چیز را بردارم ، گاهی اوقات دوباره با همان پاک کننده ای که صبح استفاده می کنم وارد می شوم.

پاک کننده روزانه Bad Haibt Wake Things Up Matcha & Mint

پاک کردن عادت بد و تمیز روزانه Matcha & Mint

بالم پاک کننده شبانه Bad Haibt OMZZZ Acai

مرهم پاک کننده شبانه Bad Habit OMZZZ Acai

سرم های من

همانطور که گفتم ، صبح ، آن را خیلی ساده نگه می دارم. من در این کار زیاده روی نمی کنم زیرا قصد دارم آرایش کنم یا به دور خود بزنم. من چند سرم دارم که اگر احساس بد بو بودن کنم گاهی اوقات انجام می دهم. من یک روغن درخت چای ، یک چای سبز ، و یک حلزون دارم. من به نوعی همه آنها را امتحان می کنم. صادقانه می گویم من فقط با سرم ها سرگرم می شوم چون به هر حال واقعاً نمی دانم آنها چه کار می کنند. من عمدتا از موارد iUnik استفاده می کنم. آنها عالی هستند.

سرم صورت تسکین دهنده درخت چای iUNIK

سرم صورت تسکین دهنده درخت چای iUNIK

سرم احیای حلزون سیاه iUNIK

سرم احیای حلزون سیاه iUNIK

روغن صورت من

محصول اصلی صبحانه من روغن شاهدانه Bad Habit است. این موارد برای زیر آرایش شگفت انگیز است – و به نظر می رسد صبح ها شبیه یک نوزاد تازه متولد شده هستند.

روغن عادات تغذیه کننده صورت کنف شاد بد عادت

روغن عادات تغذیه کننده صورت کنف شاد بد عادت

مرطوب کننده های من

اگر آن روز قصد بیرون رفتن نداشته باشم ، از ضد آفتاب چشم پوشی می کنم. در عوض ، من از مرطوب کننده مولتی ویتامین خود استفاده می کنم ، زیرا احساس می کنم ضد آفتاب و مرطوب کننده است ، اگر آنها را کنار هم بگذارم ، خیلی زیاد می شود. بنابراین من بسته به اینکه بیرون می روم یا نه ، یکی یا دیگری را انجام می دهم. و من عاشق کرم شب ملاتونین قبل از خواب هستم.

مرطوب کننده مولتی ویتامین با دوز روزانه بد عادت

مرطوب کننده مولتی ویتامین با دوز روزانه بد عادت

کرم شب ملاتونین و خواب گلیکولیک خواب بد عادت

کرم شب ملاتونین و خواب گلیکولیک خواب بد عادت

ضد آفتاب من

اگر بیرون می روم ، کمی ضد آفتاب صورت می گذارم ، زیرا این مهم است ، حتی اگر دوست ندارم آن را انجام دهم. من عاشق EltaMD هستم. من یک تجربه عالی با آن داشته ام ، زیرا خوب و نازک است.

EltaMD UV Clear Broad-Spectrum SPF 46

EltaMD UV Clear Broad-Spectrum SPF 46

لایه بردار من

لایه بردار شیمیایی Total Reboot یک تغییر دهنده بازی است! من این کار را احتمالاً یک یا دو بار در هفته شب انجام می دهم. این شگفت انگیز است. دیگر خودم استخراج نمی کنم. من قبلاً این کار را می کردم ، اما این یک نه بزرگ است. این لایه برداری بیشترین کاری است که اکنون برای پاک کردن منافذ پوستی انجام می دهم.

Bad Habit Total Reboot لایه بردار آنزیم AHA / BHA

Bad Habit Total Reboot لایه بردار آنزیم AHA / BHA

ماسک صورت من

من اخیراً زیاد از ماسک هیالورونیک Bad Habit استفاده می کنم. بعداً در روز ، یا اگر می خواهم دوش بگیرم ، به صورت تصادفی از آن استفاده می کنم. اگر یک روز طولانی داشته باشم و احساس کسل شدن و خشکی کنم ، این کار را می کنم. من الان زیاد از آن استفاده کرده ام چون زمستان است و احساس می کنم به آن آبرسانی احتیاج دارم. من همه دوستانم را مجبور کردم که از آن استفاده کنند ، و آنها این کار را دوست دارند.

ماسک هیالورونیک هیدراته کننده حالت خاموش و بد عادت

ماسک هیالورونیک هیدراته کننده حالت خاموش و بد عادت

مرهم لب من

من خیلی بالم لب دارم. من یکی از Laneige را دوست دارم ، که یکی شگفت انگیز است. من عاشق مارک Kosas هستم ، خیلی خوب. زنبورهای خوب Burt’s هرگز به کسی آسیب نمی رسانند! من آن چیز را به همه جا حمل خواهم کرد. عالی و بسیار قابل اعتماد است. من فقط Tatcha one را امتحان کردم – این دیوانه است اما قطعاً برای من کمی بوگی است. مانند ، گوش کن ، این بالم است. شما بچه ها به من احساس می کنید که من J.Lo هستم – این با قاشق کوچک طلا همراه است! فقط یک Burt’s Bees ارزان قیمت برای من تهیه کنید ، زیرا اگر آن را از دست بدهم ، هیچ کس از نوع چیز آسیب نمی بیند. اگر کسی تاتچا من را لمس کند ، دیگر تمام شده است ، زیرا به نظر می رسد آن شخص در غاری در هفت عجایب جهان یا چیزهای دیگر پیدا شده است. اما من آن را دوست دارم!

بالم لب 4 موم موم زنبور عسل Burt's Bees

بالم لب رژ موم زنبور عسل Burt’s Bees

مرهم لب هیالورونیک کوساس Kosasport LipFuel

مومیایی لب هیالورونیک Kosas Kosasport LipFuel

ماسک خواب لب Laneige

ماسک خواب لب Laneige

ماسک لب Tatcha The Kissu

ماسک لب Tatcha The Kissu

اما چمبرلین را در اینستاگرام دنبال کنید emmachamberlain. این مصاحبه ویرایش و متراکم شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>