اما کورین فریاد شیرینی به پرنسس دیانا در گلدن گلوب 2021 داد

[ad_1]

اما کورین گلدن گلوب یکشنبه شب ، 28 فوریه را برای بهترین بازیگر نقش اول زن در یک سریال تلویزیونی به خانه برد ، درام برای بازی در نقش پرنسس دیانا در تاج. در سخنرانی او ، او مطمئناً یک فریاد ویژه به سلطنتی نمادین می داد ، و می گفت: “از دیانا بسیار سپاسگزارم. شما بیش از هر اندازه ای که بتوانم تصور کنم ، ترحم و همدلی را به من آموخته اید. از طرف همه کسانی که در قلب ما بسیار شگفت انگیز و با اشتیاق از شما یاد می کنند ، متشکرم. ”

کورین برای بازی در نقش شاهزاده خانم دیانا مورد تحسین منتقدان قرار گرفت تاج. کورین گفت: “به دلیل میزان تحقیق و کار شما برای ورود به این شخصیت ها ، مدت زیادی بود که مجبور شدم آن را آماده کنم.” زرق و برق. “من این قسمت را در مارس 2019 گرفتم و فیلمبرداری را در سپتامبر 2019 شروع کردیم. بنابراین احساس آمادگی کردم.”

او همچنین گفت روزنامه گاردین در مورد بازی پرنسس دیانا ، “اگرچه من ناراحتم که فقط یک سریال کار کردم ، [Princess Diana] از 16 به 28. او را از دختری به زن دیگر بردم و آن قوس را دوست داشتم. اما همچنین از ادامه کار بسیار خوشحالم. “

بنابراین کورین پس از آن چه خواهد کرد تاج؟ یک چیز مطمئناً: او علاقه مند به نوشتن و تولید نقش های خودش است.

“من سال گذشته در یک جشنواره با یک تهیه کننده آشنا شدم و او گفت ،” هرچه پیرتر می شوید متوجه می شوید که ممکن است قطعاتی نباشد. همیشه نقش های ویژه ای برای زنان وجود ندارد که خوب باشد “” او گفت روزنامه گاردین. “من هر کاری از دستم بر می آید انجام می دهم تا در مقابل تغییر هر چیزی درمورد خودم برای جلب رضایت دیگران مقاومت کنم.”

اما کورین ، برنده گلدن گلوب شما را تبریک می گویم. من هنوز هم کارهایی را انجام می دهم که چقدر شبیه پرنسس دیانا هستید تاج!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>