امیلی راتایکوفسکی تازه ترین عکس شیر مادر را با نوزاد خود ارسال کرد

[ad_1]

امیلی راتایکوفسکی مانند یک حرفه ای به دنبال این مادر جدید است. این مدل صریح 8 مارس از اولین فرزندش استقبال کرد و قبلاً تصاویر خاصی از روزهای اول کودک را به اشتراک گذاشته است آخرین او یک ضربه محکم و صمیمی است که خودش در حال شیردهی به نوزادش ، سیلوستر آپولو بل ، که او با همسرش سباستین بر-مک کلارد مشترک است.

در تصویر Ratajkowski تی شرت خود را بلند کرده است تا بتواند از کودک خود ، که صورت او کمی پیکسل شده است ، پرستار کند ، احتمالاً برای حفظ حریم خصوصی نوزاد و دور زدن سیاست اینستاگرام بدون ماده و پستانک. او عکس را با عنوان “پسر زیبا” نوشت.

بسیاری از دوستان مدل EmRata درباره این عکس دوست داشتنی نظر داده اند. اشلی گراهام نوشت: “سلام شیرینی پای! 😘😘😘” لیلی آلدریج چهار شکلک قلب قرمز اضافه کرد و ایرینا شایک حتی بیشتر. خواننده هالزی ، که در حال حاضر از فرزند اول خود باردار است ، اظهار داشت: “…” Poppy Delevingne ، خواهر کارا ، نوشت: “انفجار تخمدان” ، که همان.

هنگامی که او بارداری خود را در ماه اکتبر اعلام کرد ، راتجکوفسکی مقاله ای را نوشت Vogue در مورد اینکه چرا جنسیت فرزندش را فاش نکرده است او نوشت: “ما تا زمان 18 سالگی جنسیت را نمی دانیم و سپس آنها به ما اطلاع می دهند … من این ایده را دوست دارم که تا حد ممکن کلیشه های جنسیتی را به فرزندم تحمیل کنم. اما هر چقدر هم که من امیدوار به پیشرفت باشم ، من آرزوی شناخت جنسیت جنینم را درک می کنم. این اولین فرصت واقعی برای نگاه اجمالی به آنچه که هستند احساس می شود. همانطور که بدن من از راه های عجیب و غریب و ناآشنایی تغییر می کند ، به دست آوردن هر اطلاعاتی که باعث شود واقعیت واقعی تر شود ، آرامش بخش است. ”

امیلی راتاجکوفسکی علاوه بر پرورش کودک واقعی خود ، برای “تولد” کودک فکری خود نیز آماده می شود. اولین کتاب او ، مجموعه مقالاتی به نام بدن من، قرار است در ماه اکتبر برگزار شود. در توصیف ، توم یک “کاوش در فمینیسم ، جنسیت و قدرت ، رفتار مردان با زنان و منطق منطقی زنان برای پذیرش این درمان” و “پویایی انحرافی در صنعت مد و فیلم و منطقه خاکستری بین رضایت و سو استفاده کردن.” بدون توقف این مادر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>