امی روسوم برای اولین بار عکس دختر بچه اش را به شبکه های اجتماعی ارسال کرد

[ad_1]

بی حیا بازیگر امی روسوم در 25 ژوئیه در اینستاگرام فاش کرد که پس از اینکه واکسینه شد علیه COVID-19 هنگام بارداری ، دختر بچه سالم او اکنون آنتی بادی هایی برای مبارزه با بیماری دارد. وی سپس شیرین ترین عکس مادر-دختر را به اشتراک گذاشت.

در عکس – اولین عکس روسوم که دخترش با همسرش سام اسماعیل ارسال کرده است – صورت کودک از دوربین دور شده و روسوم در حال بوسیدن گونه اش است. یک لحظه واقعا شیرین او در عنوان نوشت: “وقتی باردار شدم واکسن زدم. ما نه تنها یک دختر بچه سالم و زیبا داشتیم بلکه به تازگی یاد گرفتیم که دختر ما اکنون دارای آنتی بادی است. به طور خلاصه ، ادم سفیه غیرمسئول باشید و واکسن بزنید.

به پست ایمی روسوم ، در زیر مراجعه کنید.

در رابطه با دریافت واکسن COVID-19 هنگام بارداری ، وب سایت CDC می گوید: “اطلاعات محدودی در مورد ایمنی واکسن COVID-19 برای افراد باردار در دسترس است. براساس چگونگی عملکرد این واکسن ها در بدن ، کارشناسان معتقدند که بعید است خطری برای افراد باردار باشد. با این حال ، در حال حاضر اطلاعات محدودی در مورد ایمنی واکسن COVID-19 در افراد باردار وجود دارد. آزمایش های بالینی که ایمنی واکسن های COVID-19 و میزان عملکرد آنها در افراد باردار را بررسی می کند ، در حال انجام یا برنامه ریزی شده است. تولیدکنندگان واکسن همچنین در حال جمع آوری و بررسی اطلاعات افرادی هستند که در آزمایشات بالینی کامل شده و واکسن دریافت کرده و باردار شده اند. ”

برای اولین بار در ماه های گذشته با از بین رفتن ماسک ها و بازگشت رویدادهای گروهی ، مرگ های ناشی از COVID در سراسر کشور در حال افزایش است. به گزارش NPR ، دکتر روچل والنسکی ، مدیر CDC ، در جلسه توجیهی اخیر کاخ سفید گفت: “یک پیام واضح وجود دارد که از طریق آن اعلام می شود: این در حال تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر واکسینه نشده است.” “بزرگترین نگرانی ما این است که ما همچنان شاهد موارد قابل پیشگیری ، بستری شدن در بیمارستان و متأسفانه مرگ در افراد واکسینه نشده هستیم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>