امی شومر برای دریافت واکسن COVID-19 خود مجللترین لباس را به تن کرد

[ad_1]

به آن مد می گویند ، عزیزم ، آن را جستجو کن. من البته در مورد امی شومر صحبت می کنم که برای دریافت واکسیناسیون COVID-19 خود در اواخر ماه مارس لباس کامل پوشید. این بازیگر و کمدین خنده دار با کمال کمک سوراخ شانه را در لباس برید و سفر را در اینستاگرام مستند کرد.

او در یک مونتاژ ویدئویی که اواخر روز یکشنبه ، 28 مارس ارسال کرد ، واگن قطار ستاره توسط شوهرش کریس فیشر از خیابان های بارانی نیویورک به یک سایت واکسیناسیون رانده می شود. در حالی که آنها به موسیقی گوش می دهند ، شومر به دوربین می گوید: “این انرژی من ،” برای گرفتن واکسن “است. او مشخص نمی کند که این اولین دوز وی است یا دوم ، اما احتمالاً اولین بار او است ، زیرا بعداً از اینکه سریع تزریق به پایان رسیده ابراز تعجب می کند و از کارمند بهداشتی که وی را زخمی کرده است می پرسد: “همین است؟”

در سایت واکسیناسیون ، شومر یک لباس طلایی روشن و کفش های زیر و کفش راحت پوشیده است. این یک گروه تجدید پذیر است: از زمانی که Zoom دفاتر ما را به دست گرفت ، همه ما در قسمت جلویی ، راحت زیر ، تغییرات مختلفی را تجربه کرده ایم. شومر یک قدم جلوتر رفت و یک مربع پارچه را برای دسترسی آسان به شانه از یکی از آستین ها جدا کرد ، اگرچه شوخی کرد که خوشحال است از اینکه لگد بزند ، هوم ، به هرجایی.

“آن را در گربه من شلیک کنید!” او در حالی که جمعیت کمی را که منتظر بودند پس از گرفتن عکس آزاد شوند ، سرگرم کرد. این بازیگر طنز از هرکسی که قصد داشت از آن زمان برای مراقبه استفاده کند ، عذرخواهی کرد و از آنها برای شنیدن تشکر کرد. وی گفت: “من نیویورک را دوست دارم و همه شما را دوست دارم.”

امی شومر در عنوان پست خود به اشتراک گذاشت که مدیر استعدادها ، گای اوزاری ، 5 دلار به Pencils4Kids.org برای هر کسی که از هشتگ #downtogown استفاده می کند کمک می کند تا خود را برای واکسیناسیون خود نشان دهد. شومر گرفتن glam را راهی خوب برای نشان دادن احترام به افرادی که در آنجا کار می کنند و عظمت کاری را که انجام می دهند می فهمد.

او همچنین با یک طرفدار سلفی گرفت که از او برای روشن شدن اتاق تشکر کرد.

BRB ، برنامه ریزی واکسیناسیون ما متناسب است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>