امی شومر شوخی کرد که ازدواج جان کرازینسکی و امیلی بلانت “تظاهر” است – و او پاسخ داد

[ad_1]

امی شومر فیلم جدید جان کرازینسکی و امیلی بلانت را دوست داشت ، یک مکان آرام قسمت دوم، و او به اینستاگرام رفت تا افکار خود را به اشتراک بگذارد – و البته شوخی کند.

در هر E! شومر به صورت آنلاین در مورد فیلم جدید در پستی که از آن زمان حذف شده بود نوشت: “من هر ثانیهaquietplacemovie را حتی از فیلم اول که مرا از بین برد دوست داشتم. حضور در یک سالن سینما حیرت انگیز است !! ”

او سپس در برخی از شوخ طبعی های خود امضا کرد. وی نوشت: “و گرچه ایو برای مدت طولانی گفته است كه من فکر می كنم امیلی و جان برای تبلیغات ازدواج تظاهراتی دارند.” “اما من هنوز هم فکر می کنم شما باید این آخر هفته بارانی را ببینید.”

کراسینسکی ورزش خوبی در مورد شوخی مسخره بود و طبق گفته E! ، در بخش نظرات شومر ارسال شده بود ، “ممنون از ایمی! … برای منفجر کردن محل ازدواج ما.”

امی شومر شوخی مشابهی راجع به اما استون که فیلمش بود ، ساخت کرولا همان آخر هفته را باز کرد یک مکان آرام قسمت دوم. “کاملاً شناخته شده است که اما استون یک فرد سمی است اماdneyneycruella شگفت انگیز است !!” شومر به استوری اینستاگرام خود پست می کند ، در هر خبر!

جان کرازینسکی و امیلی بلانت از سال 2010 ازدواج کرده اند. او کارگردانی هر دو را بر عهده داشت مکان ساکت فیلم ، و بلانت در هر یک بازی کرده است.

وی در مورد همکاری با بلانت در س Qال و پرسش اخیر خود گفت ، “همه تعجب می کردند که چگونه با همسرتان کار می کند و ما نیز همینطور ، ما بسیار هیجان زده بودیم که می دیدیم چگونه پیش می رود و با هیجان ، منظورم از وحشت است.” .

وی ادامه داد ، “در فیلم اول ، من بهترین همکار کل زندگی خود را پیدا کردم. او نه تنها بهترین بازیگر زن است بلکه کسی است که همه را راحت می کند ، زیرا او بسیار باورنکردنی آماده ، باور نکردنی حرفه ای است و به شدت مراقب کل مراحل است … روزهایی بود که او تیراندازی نمی کرد و او هنوز می آمد سر صحنه و هنوز هم می توانست عکسها را ببیند و ما را تشویق کند. او بدون شک نه تنها بهترین بازیگری است که دارم یا می خواهم کار کنم ، بلکه او بزرگترین همكاری من بوده است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>