امی شومر فقط فاش کرد که چند بار به عنوان یک مادر رابطه جنسی برقرار می کند

[ad_1]

دریافت آن ، امی. کمدین و احساس زیبایی می کنم ستاره امی شومر فقط نشان داد که او و همسرش کریس فیشر از زمان استقبال از پسرشان ، ژن ، در مه 2019 ، چند بار رابطه جنسی برقرار می کنند.

“خوب ، واقعاً ، ما احتمالاً هر 7 تا 10 روز رابطه جنسی برقرار می کنیم” ذهن طلا کمدی ، مطابق مردم. او ادامه داد ، “و ما این کار را می کنیم و می رویم ،” خدایا ، این خیلی عالی است. مانند ، ما باید این کار را بیشتر انجام دهیم. ” و سپس 7 تا 10 روز دیگر این کار را تکرار نمی کنیم. ” جالب است که این رویکرد من برای دویدن است.

شومر به شوخی گفت که یک مانع اصلی در زندگی جنسی او ، بی قرار بودن شوهرش در مورد این عمل است. وی یادآوری کرد: “این روز دیگر اتفاق افتاد ،” من می روم ، “آیا می خواهی رابطه برقرار کنی؟” و او این چهره را درست می کند … مثل اینکه ، او به نوعی آن را تصویر کرده و برنده شده است. ” او می گوید فیشر ، یک سرآشپز ، از او یک پیشنهاد خرده فروشی ساخته ، “فردا چطور؟” که به او پاسخ داد ، “عالی است. متشکرم. من احساس خیلی خوبی دارم.”

در جای دیگر گفتگو ، شومر به شوخی چیزی که بیشتر از او در ازدواج تغییر کرده است ، واژن او بود ، پرسیدن (در هر صفحه شش) ، “صادقانه است ، فقط خیلی بزرگ است و فقط زباله است. این فقط سطل آشغال خیابان است. بله ، من می گویم گربه زباله های خیابانی من احتمالاً است [the biggest change.]”

وی همچنین اعتراف کرد که دیگر از قبل از ازدواج ازدواج نمی کند ، و منظور او در اتاق خواب نیست. وی با مقایسه برنامه قبل از ازدواج ، قبل از بارداری و پیش شیوع با برنامه فعلی خود گفت: “من دیگر بیرون نمی روم.” (آیا همه ما نیستیم ، TBH؟ حتی “بیرون رفتن” چیست؟) “من هر شب در Cellar پایین می آیم و استندآپ می کنم و حالا مثل اینکه دوست دوست باشی ، می خواهی ساعت 8 شب ملاقات می کنید؟ من مثل ، 8 شب هستم ؟! متأسفم! ‘”بدون عذرخواهی لازم است. در خانه بمان و آن را وارد کن ، ایمی شومر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>