اندی کوهن می گوید همه افراد نام Khloé Kardashian را اشتباه تلفظ می کنند

[ad_1]

اندی کوهن فقط یک بمب بزرگ را انداخت: ظاهراً ، همه ما نام Khloé Kardashian را به اشتباه تلفظ کرده ایم. وی این دوشنبه ، 22 مارس ، طی مصاحبه ای در مورد این موضوع را فاش کرد نمایش امشب با جیمی فالون.

جیمی فالون به “گفت:” من در پشت صحنه با شما صحبت می کردم ، من گفتم ، “شما با Khloé Kardashian صحبت کردید” ، و شما گفتید ، “من او را تلفظ می کنم ، همه ما بوده ایم ، در تمام مدت نام او را اشتباه تلفظ کرده ایم.” کوهن کوهن با تأکید بر لهجه پاسخ داد: “بله ، این Khloé است.” “اسم Khloé است.”

کوهن سپس مصاحبه با کارداشیان در خانه آنها را برای نمایش جدید خود توصیف کرد ، برای واقعی: داستان تلویزیون واقعیت. (این مجموعه تحولات واقعیت تلویزیونی را همانطور که خالقین و ستاره ها گفته اند مستند می کنند ، بدیهی است ، همگام با کارداشیان یک قسمت دریافت خواهد کرد.)

“من وارد شدم ، من” Khloé “می روم ، و زنان دیگر می روند ،” ببخشید؟ ” و کریس [Jenner] کوهن گفت: “بله ، در واقع این طور تلفظ می شود.” “یک چیز کوچک بالای اسم وجود دارد ، چرا من تنها کسی هست که آن را دریافت کردم؟” یادداشت را دریافت کردم. “این” چیزی “که او به آن اشاره می کند یک علامت لهجه است و باعث می شود” Khlo-ay “تلفظ شود.

کوهن را در ویدئوی زیر ، برای خود توضیح دهید.

به جز لحظه نام خنده دار ، اندی کوهن همچنین نشان داد که ورود به خانه کارداشیان یک روند … (که منطقی است! به هر حال ، آنها یکی از مشهورترین خانواده های کره زمین هستند.)

وی توضیح داد: “من قبل از رفتن به آنجا مجبور شدم تست COVID را انجام دهم.” “من گفتم ،” اوه می خواهی نتایج آزمایش COVID را به من بدهی؟ ” آنها گفتند ، “برو به Khloé ، و اگر دروازه دوم باز شود ، منفی می شوی.” و دروازه باز شد و من مثل این شدم ، بسیار خوب ، من COVID ندارم. “

For Real: The Story of Reality TV برای اولین بار پنجشنبه ، 25 مارس ، ساعت 9 شب ET در E!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>