انفجارهای متنوع مرسوم ، مد روز هستند و همه نوع دهه 70 عالی هستند

[ad_1]

این را به دلیل کمبود بارز اقدام آرایشگاه در ماه های اخیر سرزنش کنید ، یا وسواس جمعی ما با موهای دهه 70 جنا کلمن در درام BBC مار، اما “موهای چتری” خنک دخترانه رو به پیشرفت است – و ما برای آن اینجا هستیم. یک شبح یکپارچه ، نوارهای مواج با طول طولانی تر تعریف می شوند – کوتاه تر به سمت مرکز پیشانی – که در پایین طرفین صورت فارغ التحصیل می شوند. همانطور که در شخصیت کلمن ، ماری-آندره لکلرک ، و همچنین افرادی مانند فارا فاوست ، گلدی هاون و بریژیت باردو در روزهای گذشته دیده می شود. آنها را نسخه بادگیر پرده ، حجیم تر ، دهه 70 تصور کنید.

اگر آماده نیستید به موی چتری کامل بپردازید ، یا اینکه همیشه اعتقاد داشتید که چتری متناسب با فرم صورت شما نیست ، این یک روند حاشیه ای را در نظر بگیرید. موی نرم ، لطیف و نرم است و بسته به سبک شخصی یا موقعیت شما می تواند به روش های بی شماری مدل شود. این ظاهری ناموزون است که به زیبایی هرچه بیشتر محبوب دختران فرانسوی اکتفا می کند و برای کشیدن به تلاش کمی احتیاج دارد. مطمئناً ، در حالی که موهای چتری فاوست حجیم و پرشور است ، شما می توانید رویکرد نرم تر و کم پشت تری را نیز در پیش بگیرید.

حاشیه گوش جنا کلمن در مار

صفحه بی بی سی / ماموت

lizzobeeating

آرایشگر مو گیدو پالائو ، انگلیسی Vogueویراستار زیبایی که به شما کمک می کند ، می گوید هر کسی می تواند موی چتری را بیرون بکشد – همه اینها پوشیدن آنهاست و اجازه نمی دهد که شما را بپوشند. برای موهای چرمی ، او چند روش از یک ظاهر طراحی شده را پیشنهاد می کند تا جلوه ناتمام را که برای کارایی آن مهم است ، به دست آورد. او می گوید: “من یک سشوار می گرفتم و از زیر آن یک برس گرد استفاده می کردم ، سپس چتری ها را می شکافتم تا آن چیز دهه 70 را بدست آورید.” “هنگامی که صدای انفجار کوتاهتر از وسط است و مانند آن طولانی تر می شود ، آن دختر فریبنده جذاب و جذاب دهه 70 است.”

فارا فاوست ، 1975.بایگانی عکسهای تلویزیون والت دیزنی
بریژیت باردوعکسهای adoc

روش دیگری که وی توصیه می کند روز به روز امتحان کنید ، پاشیدن مو با آب ، استفاده از مقداری لوسیون غلیظ کننده Bumble & Bumble و قرار دادن آن در تور است تا خشک شود. وی توضیح می دهد: “از این طریق خشک می شود ، بنابراین شما بافت طبیعی پیدا می کنید.” برای کمی اوومف اضافی ، و اگر Fawcett را کانالیل می کنید ، در نظر بگیرید که “تلنگر” را در انتهای موهای خود قرار دهید ، با استفاده از انگشتان خود برای چرخاندن و برخی دیگر از اسپری های اضافی مو ، برای نگه داشتن آن استفاده کنید.

می خواهید آنها را امتحان کنید؟ در اینجا محصولات مورد نیاز شما در کیت وجود دارد.

تصویر محصول

Bumble and Bumble Go Big Thickening درمان

تصویر محصول

Wet Brush Volumizing Round Brush

تصویر محصول

سشوار با عملکرد حرفه ای GHD Air

تصویر محصول

لوازم آرایشی نان روغن مو

این داستان در اصل در ظاهر شد انگلیسی Vogue

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>