اوا مندس می گوید فکر می کرد چهره اش 20 سال پیش “عجیب” به نظر می رسد

[ad_1]

به راحتی می توان چهره خود را بر روی صفحه ای با ارتفاع 20 فوت برای دیدن جهان قرار داد. بازیگران نیز مردم هستند و مردم ناامن می شوند. اوا مندس در یک پست اینستاگرامی روز پنجشنبه ، 6 مه ، به همان اندازه اعتراف کرد ، و یک محصول از خود را به عنوان Ajedrez در فیلم 2003 به اشتراک گذاشت روزی روزگاری در مکزیک و باز کردن در مورد تصویر شخصی خود را در آن زمان.

وی در توضیحات نوشت: “به تازگی با این تصویر از فیلمی روبرو شده ام که تقریباً 20 سال پیش بود.” yadda .. شما از همه ناامنی هایی که یک جوان 26 ساله می تواند داشته باشد آگاهی دارید. “

امروزه ، مندس با خودش مهربان تر است. “در همین حال 20 سال بعد و اکنون آرزو می کنم کاش هنوز آن چهره” عجیب “و” استخوان عجیب “را داشتم … [What’s] منظور من ؟ مطمئن نیستم. شاید این باشد که اگر از عکسی از خود بیست سال صبر کنید ، آن را دوست داشته باشید »، به معنای واقعی کلمه ، بله عقاید 20/20 است و با دید کامل می توان دریافت که همیشه زیبا بوده ایم.

اوا مندس در روزی روزگاری در مکزیک.

© تصاویر کلمبیا / حسن نیت ارائه می دهد مجموعه اورت

اوا مندس # جمله خود را با نقل قول به پایان رساند – “جوانی برای جوانان هدر می رود” – اوسکار وایلد – و به زودی لایک ها و نظرات افراد مرتبط با خرد او را به دست آورد. “شما از حالا و بعد خیلی زیبا هستید درون و بیرون !!!!” نوشت ارباب حلقه ها ستاره لیو تایلر.

اگر مندس می خواهد زیبایی را در خانه تجربه کند ، دو آرایشگر فوق العاده خلاق در اختیار دارد: دخترانش ، اسمرالدا و آمادا. یک سال پیش ، او یک سلفی از خودش را که با لکه های آرایش رنگارنگ تهیه شده توسط دو دخترش تهیه شده بود به اشتراک گذاشت و عنوان آن را نوشت: “آنها برنده شده اند …”. ما فقط می توانیم تصور کنیم که مهارت های آنها از آن زمان به بعد بهبود یافته است. شخصاً دوست دارم یک سری ویدیویی از آموزش های آرایش را ببینم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>