اورلاندو بلوم پس از این مصاحبه تصادفی خنده دار جدید ویروسی می شود

[ad_1]

یک لحظه صبر کنید ، آیا اورلاندو بلوم نر گوئینت پالترو است؟ آیا سرانجام یک معلم مربی گوپ برای مردان پیدا کرده ایم؟ او هنوز یک خبرنامه سبک زندگی راه اندازی نکرده است ، اما ارباب حلقه ها آخرین مصاحبه ستاره تمام ویژگی های یک ذهنیت مشهور آسمانی New Age و شیرین لس آنجلسی را دارد.

صحبت کردن با ساندی تایمز بلوم در مورد زندگی خود با نامزد کیتی پری و دختر بچه دیزی داو ، جزئیات اعمال معنوی ، رژیم غذایی و ورزش خود را بیان کرد. و او در این مقاله یا شوخی می کرد یا ما یک پادشاه روشنگری جدید (یا هر دو) داریم. برای ویژگی “زندگی در یک روز” مقاله ، بلوم برنامه روزانه خود را شرح داد ، شروع با مصرف مخلوطی از پودر سبز ، کلاژن و “روغن اکتان مغز” ، که او اعتراف می کند “کاملا LA” است. او سپس توضیح داد که چگونه در حالی که گوش دادن به Stone Temple Pilots یا نیروانا ، که مطمئناً! به هر آنچه قلب شما را پمپ می کند گوش دهید ، اورلاندو.

این پیاده روی چگونگی “بدست آوردن” صبحانه خود با غذاهای سالم است ، که به گفته او تقریباً همه گیاهان هستند زیرا “او گاهی به گاو نگاه می کند و فکر می کند” این زیباترین چیز است ”

بلوم همچنین فاش کرد که وی به طور انحصاری در پروژه هایی با آمازون کار می کند. و اما در مورد آنچه می خواهد بعد انجام دهد؟ وی در این قطعه خاطرنشان كرد: “من وقت زیادی را صرف خواب درمورد نقش هایی برای خودم و دیگران – برای اقلیت ها و زنان می كنم.”

یک نفر در توییت خود نوشت: “من” خودم ، اقلیت ها و زنان “را به عنوان دسته افراد برای پیشرفت تحسین می کنم.” و واکنش ها از آنجا ادامه دارد. مردم در شبکه های اجتماعی دارای یک زمان در این آخرین ورود به سبک زندگی پانتئون معروف و مشهور سرگرم کننده باشید.

“من واقعاً فکر کردم مصاحبه اورلاندو بلوم در ساندی تایمز یک کلاهبرداری بود آیا واقعاً اینگونه نیست؟ ” شخص دیگری اضافه کرد.

سومی نوشت: “این مصاحبه اورلاندو بلوم خنده دار است.”

به کار خود ادامه ده ، اورلاندو بلوم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>