اولین تریلر راه اندازی مجدد Gossip Girl Just Dropped

[ad_1]

کسی چشمش را به سمت Upper East Side نگه داشته است! اولین تریلر HBO Max’s دختر شایعه راه اندازی مجدد (خوب ، ادامه ، از نظر فنی) فقط افت کرده است ، و به نظر می رسد به عنوان لوکس ، رسوا ، و سکسی مانند نسخه اصلی.

قبل از اینکه یک هشدار تلفنی باعث ترس آنها شود ، تریلر با روایت OG GG Kristen Bell شخصیت های اصلی را در یک مهمانی می بیند ، کوکتل می نوشند و به یکدیگر چشم زشت می کشند. صداگذار با کنترل روایت های خود ، احتمالاً در شبکه های اجتماعی ، “خیلی راحت شده اند”. اما وبلاگنویس ناشناس نامی دوباره بازگشته است تا گلدان را بهم بزند و حقیقت را فاش کند.

X ها و سیستم عامل ها در کل برجسته می شوند ، گویی که هرگز این عبارت جذاب را فراموش کرده ایم.

اولین تیزر تبلیغاتی لرزاندن را در اینجا ببینید:

HBO Max در یک بیانیه مطبوعاتی از نمایش جدید گفت ، “این گسترش فرهنگ کلاسیک پاپ ما را به منطقه فوق شرقی ساید باز می گرداند و پیدا کردن نسل جدیدی از نوجوانان مدرسه خصوصی نیویورک که 9 سال پس از وب سایت اصلی وبلاگ نویس تحت نظارت اجتماعی قرار می گیرند ، تاریک شد.[the show] بررسی می کند که در طی سالهای متمادی ، میزان تغییر رسانه های اجتماعی – و چشم انداز خود نیویورک -. “

خوشبختانه ، اریک دامن ، طراح اصلی لباس بازگشته است ، زیرا این جهان بدون سبک آمادگی بالا به سادگی یکسان نخواهد بود. روندها می آیند و روندها ادامه می یابد ، اما لباس های سنت جود و کنستانس بیلارد برای همیشه لطفاً ، و اگر این افراد جامعه Gen-Z در شلوار جین مادر دست دوم که TikTok را تصاحب می کند ، کشته شوند ، لعنت می شویم. آن را کوتور ، شیرینی می نامند.

با بازی جوردن الکساندر ، الی براون ، توماس دوهرتی ، تاوی گوینسون ، امیلی آلین لیند ، ایوان موک ، صهیون مورنو ، ویتنی پیک و ساوانا لی اسمیت ، تهیه کنندگی این مجموعه را جوشوا صافران بر عهده دارد و البته اعتبار آن باید پرداخت شود. سیسیل فون زیگسار ، که رمان های YA را الهام بخش سری اول کرد.

پوسترهای شخصیت های این مجموعه همچنین بازیگران اصلی را به Xs و Os تقسیم می کنند. آیا تیم ها معنی دار هستند؟ همه جا رازهایی هست!

HBO Max
HBO Max
HBO Max
HBO Max
HBO Max
HBO Max
HBO Max
HBO Max
HBO Max

دختر شایعه اولین بار در HBO Max پنجشنبه ، 8 ژوئیه برگزار می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>