اولین سریال نتفلیکس شاهزاده هری و مگان مارکل عمیقا شخصی است

[ad_1]

به تازگی اولین سریال نتفلیکس شاهزاده هری و مگان مارکل اعلام شده است. Archewell Productions برای تولید یک مجموعه مستند با عنوان Invictus Games ، یک رقابت ورزشی به سبک المپیک برای اعضای بیمار و آسیب دیده و کهنه سربازان ارتش ، همکاری می کند. قلب اینویکتوس.

طبق اعلامیه مطبوعاتی ارسال شده در تاریخ 6 آوریل ، این سریال توسط Orlando von Einsiedel کارگردانی می شود و تهیه کنندگی آن را Joanna Natasegara ، تیم برنده اسکار ، بر عهده دارد. کلاه ایمنی سفید، ویرونگا ، و ایولین این ورزشکاران ، مربیان و خانواده ها را در حالی آماده می کنند که برای بازی های 2022 در لاهه در هلند آماده می شوند ، اتفاقی که قرار بود در سال 2020 برگزار شود اما به دلیل بیماری همه گیر به تعویق افتاد.

در زندگی قبلی او به عنوان یک سلطنت کارگر ، پرنس هری و برادرش ، پرنس ویلیام ، از طرفداران سرسخت بازی های Invictus بودند. شاهزاده هری خودش از کهنه سربازان ارتش انگلیس است.

پرنس هری در بیانیه ای گفت ، “از همان اولین بازی های Invictus در سال 2014 ، ما می دانستیم كه هر رقیب به روش استثنایی خود به موزاییكی از انعطاف پذیری ، عزم راسخ و عزم راسخ كمك می كند. این مجموعه به جوامع در سراسر جهان دریچه ای برای داستانهای پرتحرک و شورانگیز این رقبا در مسیر سال آینده خود به هلند خواهد داد. من به عنوان اولین سری Archewell Productions با Netflix ، با مشارکت بنیاد Invictus Games ، نمی توانم برای سفر پیش رو یا افتخارآفرین جامعه Invictus برای الهام بخشیدن به طور مداوم در بهبود جهانی ، توانایی های انسانی و ادامه خدمات هیجان زده باشم. “

کریس جکسون / گتی ایماژ

دوک ساسکس به عنوان تهیه کننده اجرایی سریال فعالیت خواهد کرد و مقابل دوربین خواهد رفت. هنوز در مورد ظاهر شدن ماركل كلمه ای اعلام نشده است – شاید این بخشی از سفر تابستانی شاهزاده باشد كه گفته می شود ماركل بخشی از آن نخواهد بود؟

این اولین پروژه ای است که از همکاری شاهزاده هری و مگان مارکل با نتفلیکس حاصل شد ، فقط یکی از راهی است که آنها برای به دست آوردن استقلال مالی از خانواده سلطنتی دنبال می کنند. پرنس هری همچنین به عنوان “افسر ارشد تأثیر” در BetterUp ، یک شرکت مربیگری بهداشت روان ، موقعیت دارد.

هنوز تاریخ اکران این سریال وجود ندارد ، اما اگر شما فقط نمی توانید منتظر محتوای Meghan-Harry در لیست Netflix خود باشید ، ما می شنویم که داستان آنها الهام بخش یک داستان در فصل بعدی سریال است بریجتون….

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>