اولین فیلم فیلمهای ابدی در اینجاست – شامل نگاهی اجمالی به آنجلینا جولی و جما چان

[ad_1]

طرفداران فقط اولین نگاه اجمالی خود را به فیلم خدایان جاویدان مارول که در آینده برگزار می شود ، همیشگی ها، به کارگردانی برنده جایزه اسکار Chloé Zhao که اخیراً ضرب شده و با بازی جما چان ، آنجلینا جولی و کومایل نانجیانی ساخته شده است.

نگاه اجمالی این فیلم در نیمه دوم یک تریلر جدید مارول است که تبلیغات جدید این برند را تبلیغ می کند. شامل روایت درباره با هم بودن و تجربه داستان ها به صورت گروهی است (بله ، همه تئاتر فیلم را از دست می دهند). آن را در زیر بخوانید:

“من عاشق بودن با مردم هستم ، این باورنکردنی ترین چیز در جهان است. ممکن است آن دنیا تغییر کند و تکامل یابد ، اما چیزی که هرگز تغییر نخواهد کرد. همه ما عضوی از یک خانواده بزرگ هستیم. آن مرد کنار شما ، او شماست برادر. آن زن در آنجا ، او خواهر تو است. همه ما بخشی از یک جهان هستیم که همیشه به سمت بالا و جلوتر می رود و به شکوه بیشتری می رود. “

سپس ، فیلم بریده شده از فیلم شب باز از انتقام جویان: بازی آخر، با طرفداران دیوانه برای که لحظه و گوش دهید ، به عنوان کسی که هیچ علاقه عاطفی کمی به انتقام جویان ندارد ، باید اعتراف کنم که همه کسانی که از مرده برای کار تیمی برمی گردند ، اشک کوچکی به چشم من آوردند. فقط کار میکنه ، لعنت بهش!

اما چه چیز دیگه ای جدید است؟ خوب ، خیلی زیاد سپس این ویدیو نگاهی اجمالی به نسخه های آینده مارول می اندازد ، برخی از آنها به دلیل همه گیری عقب رانده شده اند ، مانند عنکبوت. همیشگی ها درست بعد از آن در میان افراد برجسته است شانگ چی و افسانه ده حلقه.

بیایید شلیک به شلیک برویم: سلما هایک سوار اسب می شود. دو نفر در ساحل دست به هم می زنند. ریچارد مادن ، چان ، نانجیانی ، جولی و ما دونگ سئوک در جنگل صف آرایی می کنند. انجی شمشیر به دست دارد. این فیلم در ماه نوامبر اکران می شود! صدا به ما می گوید ، “وقتی چیزی را دوست داری ، برای آن می جنگی.” همه گفته شده ، این فیلم کمتر از 10 ثانیه فیلم است ، که منطقی است ، با توجه به فاصله زیادی که تاریخ پخش دارد.

اما حتی این نگاه اجمالی به سختی در آن طرفداران دارد ، باید بگوییم اعتیاد به مواد مخدره:

بنابراین ، صحبت واقعی ، یک دختر از کجا می تواند شمشیر براق بدست آورد؟ امیدوارم جایی در منطقه سه دولت باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>