اولیویا رودریگو در ویدیوی جدید خود یک Cheerleader وحشتناک را بازی می کند و طرفداران آن وسواس دارند

[ad_1]

همه چیز برای شما مهم است ، اما اولیویا رودریگو “4 خوب” است. خواننده “گواهینامه رانندگی” به تازگی سومین آلبوم اولین آلبوم آینده خود را منتشر کرد ، ترش، و این یک سرود پاپ خاردار است که مطمئناً در هر کسی که سابقش خیلی زود حرکت کرده است طنین انداز خواهد شد.

در این ویدئو ، رودریگو در حالی که روز بسیار بدی را بازی می کند به عنوان یک تشویق روحانی بازی می کند. بیمار که پس از جدایی وانمود می کند که خوشبخت است ، دستکش های لاتکس به دست می کند و یک کوزه بنزین (به علاوه یک میان وعده برای جاده!) برمی دارد و اتاق خواب خود را آتش می زند تا بتواند گریه روی زمین را متوقف کند. سپس ، او به جنگل می رود و از طریق دریاچه فرار می کند ، چشمانش قرمز شیطانی می درخشد ، در یک لحظه یادآور بدن جنیفر. این ویدئو توسط پترا کالینز ، بازیگر / عکاس دختر باحال که به زودی اولین فیلم بلند خود را هدایت می کند ، کارگردانی شده است مارپیچ ، با بازی سلنا گومز.

بعضی از شعرهای “خوب 4 تو” صادقانه بسیار گزنده هستند ، مانند خطوط “و خوب برای شما ، حدس می زنم که روی خودت کار کرده باشی ، حدس می زنم درمانگری که برایت پیدا کردم ، او واقعاً کمک کرد ، حالا شما می توانید برای دختر کاملاً جدید خود مرد بهتری باشید. ” اوه ، لیو!

طرفداران آنلاین صادقانه فکر می کنند که این ستاره نوجوان چیزی خوشحال ارائه کرده است – نه اینکه اولین پیشنهادات خجالتی او بد بوده است ، اما گاهی اوقات ما می خواهیم سر و صدا کنیم ، می دانید؟ این آهنگ در مقایسه با سرودهای اولیه Paramore-esque و پانک تزئین شده با گروه های کر همراه است.

یکی از طرفداران این آهنگ را با الهام از اصلی رودریگو ، تیلور سویفت ، مقایسه کرد که آهنگ های متضاد از این دو هنرمند است: “وقتی اولیویا رودریگو گفت:” خوب برای تو ، آنجا بدون من عالی کار می کردی ، عزیزم ، خدا ، کاش من می تواند چنین کاری کند “و تیلور سوئیفت گفت:” هر روز برای بلند شدن از خواب همه چیز در من می خواهد ، اما دیدن اینکه حال شما خوب است بسیار عالی است. “”

رودریگو قرار است در قسمت بعدی مهمان موسیقی باشد شنبه شب زندهبه میزبانی کیگان-مایکل کی. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که او طعم “4 خوب” زندگی را به ما بچشاند … اما شعله های آتش را در خانه بگذارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>