اولیویا لیانگ روزانه مراقبت از پوست “ایده آل” خود را نشان می دهد

[ad_1]

به محض اینکه اولیویا لیانگ سری CW خود را شنید کونگ فو برای یک فصل دوم تمدید شده بود ، او یک لباس خریداری کرد. او در حالی که شماره الکسا چونگ را برای من توصیف می کند ، به شوخی می گوید: “من از پوشیدن آن برای همه بزرگنمایی هایم هیجان زده ام.”

این نوعی خرید شخصی است که بسیاری از خانمها پس از اتمام پروژه ای ، جشن تولد یا ارتقا محل کار خود انجام می دهند. (یا بگویید ، یاد بگیرید که برنامه تلویزیونی مهم آنها ادامه خواهد یافت.) از نظر لیانگ ، این نقطه عطف از اهمیت ویژه ای برخوردار است و قابل شناخت است. این بازیگر مجبور بود آموزش های سریعی را برای سریال های رزمی که در آن نقش نیکی شن ، ترک تحصیل در دانشگاه هاروارد را بازی می کند ، انجام دهد و از مهارت های خود برای محافظت از جامعه خود استفاده کند. اما ارزش آن را داشت که اکنون بستری که نمایش به او داده است – به دلیل خوبی که می تواند با آن داشته باشد.

لیانگ به من می گوید: “مورد علاقه من در مورد نیکی این است که او کارها را به روش خود انجام می دهد.” “او نمی خواهد فقط با آنچه دیگران انجام می دهند برود ، و او واقعاً صحبت می کند و صحبت می کند. این واقعاً در زندگی شخصی من باعث شده است که همین کار را بکنم. ”

بازی در نقش نیکی به لیانگ چیز دیگری هم داده است: دوستان مادام العمر در لباسهای او. او می گوید: “آنها بهترین ها هستند.” “ما خیلی نزدیک شدیم زیرا در حین حباب فیلم همه گیر را فیلم می گرفتیم. بسیار سرگرم کننده است که این کار را انجام می دهید و با دوستان خود کار می کنید. ”

اما دوباره به آن لباس جشن برگردیم: این تنها خرید هیجان انگیز اولیویا لیانگ در ماه های اخیر نیست. در مورد آخرین نسخه Faves Faves ما بخوانید تا بفهمید چه چیز دیگری است کونگ فو ستاره در حال حاضر عاشق است.

چگونه سبک خود را توصیف می کنم

مادربزرگ شیک من عاشق یقه های بزرگ هستم. من عاشق ظاهر پرپیچ و خم هستم که واقعاً برمی گردد. دیگر نمی توانم یک جین لاغر انجام دهم. من خیلی خوشحالم که اینها دیگر با ژنرال Z و پایینتر خوب نیستند ، زیرا برای من کار نمی کرد. نمی توانستم در آنها نفس بکشم. من عاشق این چیز پاهای گشاد و بلند دهه 70 هستم که برمی گردد. من وقتی صحبت از مد می شود خیلی چیزهای مختلف را دوست دارم. سخت است که یک چیز را مشخص کرد ، اما من قطعاً به سمت آن نگاه مادر بزرگ شیک گرایش پیدا می کنم.

آخرین چیزی که خریدم

من یک لباس الکسا چونگ خریدم که می خواستم به آن نگاه کنم. در گاری من بود ، اما من مثل این بودم که: “اوه ، نباید. من الان به این لباس نیازی ندارم. ” اما همین که دیدم کونگ فو اعلامیه فصل دو ، من رفتم و چک کردم. واقعاً ناز است. سیاه است ، مخمل است ، آستین بادکنکی دارد. ما عاشق آستین بادکنک هستیم. من از پوشیدن آن برای همه بزرگنمایی هایم هیجان زده هستم.

لباس مشکی

لباس شانه پاف الکسا چونگ

بهترین چیز در کمد من

من خیلی به سمت این شلوارهای جین سفید بلند که خیلی عالی هستند گرایش پیدا می کنم. شلوار تابستانی بسیار خوبی است و من هر روز تقریبا آنها را می پوشم. من نام تجاری را به یاد ندارم – ممکن است آنها را در Goodwill بدست آورده باشم. من عاشق صرفه جویی و گذراندن تک تک لباس های یک حسن نیت هستم. پیش از این ، وقتی وقت بیشتری داشتم ، به عنوان یک فشار جانبی می رفتم و به دنبال چند سنگ قیمتی می گشتم و سپس سعی می کردم آنها را در Wasteland یا Buffalo Exchange تلنگر کنم.

برنامه مراقبت از پوست شبانه من

الان سالهاست که با پوستم دست و پنجه نرم می کنم. آکنه بزرگسالان واقعی است. بنابراین من سعی کرده ام روال کامل مراقبت از پوست خود را درمان کنم و فکر می کنم سرانجام با محصولاتی که استفاده می کنم این مشکل را داشته باشم. شب ها ، من از SK-II Essence و سپس از Serum Night Resurfacing Drunk Elephant استفاده می کنم. من همچنین کرم دور چشم گل صد تومانی Tatcha Silk را خیلی دوست دارم. من این کار را با روغن Biossance Squalane + Rose Vitamin C دنبال می کنم و همه را با سس مخفی It Cosmetics Secret فوق العاده قفل می کنم. بوی آن بسیار خوب است و بسیار آبرسان است. بنابراین این روال شبانه من است. نزدیک به دو سال است که آن را دارم و این واقعاً به من کمک می کند.

skII

اسانس درمان صورت SK-II

ظرف سرم

سرم شبانه Drunk Elephant TLC Framboos Glycolic Resurfacing

بطری کرم دور چشم

کرم دور چشم ذوب کننده گل صد تومانی تاتچا

روغن صورت

Biossance Squalane + روغن گل رز ویتامین C

مرطوب کننده سس مخفی It Cosmetics

مرطوب کننده سس راز آرایشی و بهداشتی

محلول درمان آکنه من

برای لکه های کوچک ، تکه های زیبایی قهرمان Hero Cosmetics واقعا خوب هستند. من شخصاً مشکل دارم که هیچ لکه ای را انتخاب نکنم یا سعی نکنم چیزی را بیرون بیاورم ، زیرا این یکی از کارهای مورد علاقه من است – دکتر. جوش پوپر ، این نوع چیزها. من از این بابت خیلی بد هستم ، اما گذاشتن یکی از این وصله های لکه دار باعث می شود پوستم را انتخاب نکنم.

وصله

پچ توانای لوازم آرایشی قهرمان

راز زیبایی که از مادرم یاد گرفتم

مادرم به من گفت که هرگز محصولات صورتم را که به سمت پایین کشیده می شوند ، روی صورتم قرار ندهم ، زیرا این فقط به نیروی جاذبه کمک می کند همه چیز را پایین بکشد. همیشه به سمت پیشانی بالا بروید.

راه مورد علاقه من برای گذراندن یک روز مرخصی

این کار با خوابیدن شروع می شود. من عاشق این هستم که به جای زنگ هشدار به طور طبیعی از خواب بیدار شوم. سپس من احتمالاً قهوه MARU را در لس آنجلس می زدم و یک ماتچ کوچک زیبا برای خودم تهیه می کردم و شاید در آنجا با یکی از دوستانم یک قهوه بخورم. بعد می خواستم کمی وقت بگذارم تا فقط احساس سرما کنم و کتاب بخوانم یا یک نمایش را تماشا کنم. دوست دارم آخر روز بولینگ بروم زیرا این یکی از فعالیت های مورد علاقه من است. بسیار خوب است – شما می توانید آن را رقابتی کنید ، می توانید آن را خنک کنید. آنها همیشه در کوچه های بولینگ موسیقی bumpin را پخش می کنند. خیلی سرگرم کننده است آن روز برای من یک روز عالی است.

آخرین کتاب عالی که خواندم

محله چینی داخلی توسط چارلز یو نوعی روایت هجوآمیز از معنای آسیایی بودن در آمریكا ، به ویژه چینی در آمریكاست. این مانند یک فیلم نامه نوشته شده است ، بنابراین به دلایل آشکاری به عنوان یک مجری آسیایی به خانه می آید. این کار بسیار زیبایی انجام شده است و چشمهایم را به ظرافتهای بیشتری از معنای آسیایی بودن در آمریکا باز کرده است. این یک خواندن واقعا خارق العاده است.

جلد کتاب

“محله چینی های داخلی” ساخته چارلز یو

چیز مورد علاقه من در خانه من

چیز مورد علاقه من در خانه ام چیز جدیدی است ، اما فکر می کنم خیلی شیرین باشد. برای تولد من ، مادرم من را برش داد که در یک قاب انسان شناس زیبا و زیبا از اولین ویژگی من در مردم مجله فقط تصور اینکه مادر من این کتاب را به عنوان دفترچه یادداشت در می آورم و قرار دادن آن در این قاب برایم واقعاً بسیار شایان ستایش است. او مثل این بود: “این برای هر زمان که خانه آینده خود را داشته باشید. می توانید این کار را با دستاوردهای خود در دفتر کار خود قرار دهید. ” داشتن آن کمی خودشیفته است اما الان مرا به یاد مادر می اندازد. او از گفتن “نه ، شما هرگز بازیگر نخواهید شد” تا اینكه این چیز را برای من در چارچوب قرار دهد فاصله زیادی را طی كرده است. واقعاً خاص است.

آنا موسلین سردبیر ارشد سرگرمی در است زرق و برق

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>