اپرا وینفری آن خاطرات مصاحبه مگان و هری را دیده است

[ad_1]

همه به یک دوست آنلاین احتیاج دارند. شخصی که می تواند با استفاده از TikTok محتوای گربه شما را پیدا کند یا آن دختری که از خودش در راه رفتن در خواب فیلم گرفته است. از نظر اوپرا وینفری ، دوست آنلاین او کارگردان Ava DuVernay است ، که بهترین بهترین الگوهای رفتاری را برای مصاحبه وینفری با پرنس هری و مگان مارکل برای همه ارسال کرده است.

الگوی رفتاری خاص مورد بحث شامل ارسال یک یا دو عکس العمل از وینفری به همراه توصیفی از چیزی است که توییتر می خواهد به او واکنش نشان دهد. کاملاً شبیه به الگوی رفتاری Drake Hotline Bling مربوط به چند سال پیش ، به جز این مورد نیازی به بارگذاری تصاویر یا گرافیک اصلی نیست. شما فقط می فرستید که وینفری با حوصله به یک مفهوم گوش می دهد و سپس با اعتراض به مفهوم دیگر ، دستان خود را بالا می اندازید. سفارش نیز قابل برگشت است! وینفری به سالسا “نه” اما به گوآکامول “شاید” می گوید ؛ او به یک محصول می گوید “شاید” اما به قیمت “نه” … شما آن را دریافت می کنید.

این میم در پی مصاحبه وینفری با ساسکس ها که در 7 مارس از CBS پخش شد ، شروع به گردش کرد و در برخی موارد توجه DuVernay را جلب کرد ، وی وینفری را کارگردانی کرد چروکی در زمان. در 13 مارس ، سلما مدیر در توییتر فاش کرد ، “من نمی توانم جلوی ارسال اینها را برای او بگیرم. او مانند “هوم ، متشکرم” است. “

هوم ، خوش آمدید ، اپرا! برای صعود کامل به درون ذهن این دوستی نیروگاه ، ما می خواستیم بدانیم که دقیقاً کدام الگوهای رفتاری ارسال شده است و پس از مدتی پیمایش در Likes DuVernay ، مطمئن هستیم که این موارد زیر است:

اپرا وینفری هنوز پاسخی به این الگوهای رفتاری نداده است. اما شاید او… به شکل میم درآید؟

مصاحبه مارکل-پرنس هری ، مطمئناً احساسی در شبکه های اجتماعی بود که در اوایل ماه جاری اتفاق افتاد. وینفری از این زوج در مورد موضوعات مختلفی ، از نظرات آنها در مورد خانواده سلطنتی گرفته تا شهرت ، س askedال کرد. برای خرابی کامل ، اینجا را کلیک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>