اکنون راهی ارزان تر برای جریان (قانونی) جریان دوستان و دختر شایعه وجود دارد

[ad_1]

HBO Max به تازگی گزینه ارزان تری را راه اندازی کرده است ، بنابراین تا زمانی که منتظر هستید کیف پول خود را استراحت دهید شایعات دختر احیا سرویس جدید آنها ، HBO Max With Ads ، از روز چهارشنبه ، 2 ژوئن در دسترس است ، فقط در ایالات متحده است.

این برنامه فقط 10 دلار در ماه یا 100 دلار برای سال است اگر اکنون برای یک سال کامل قفل شوید. مطابق تنوع، این شرکت قول می دهد “بیش از چهار دقیقه در هر ساعت تبلیغ محتوای تبلیغاتی”.

اگر در نسخه پشتیبانی شده از آگهی مشترک شوید ، نمی توانید عناوین را برای مشاهده آفلاین بارگیری کنید ، پخش جریانی با کیفیت 1080p محدود می شود (باید در رایانه شما عالی به نظر برسد ، ممکن است به اندازه کافی بکر نباشد برای یک پروژه شب فیلم دیواری) ، و همان روز برادران وارنر (مانند فیلم آینده) منتشر می شود تپه بازسازی) بلافاصله در دسترس نخواهد بود. اما بله ، می توانید پرخوری کنید دوستان، دختر شایعه (هم OG و هم احیای مجدد!) ، و جنس و شهر به رضایت قلبت و اگر تعجب می کنید که HBO Max قرار است کجا تبلیغات خود را در نمایش هایی مانند این قرار دهد مادی از Easttown، که در ابتدا در HBO معروف تجاری و بدون وقفه تبلیغات بازی می کرد ، پاسخ این است که ، اینگونه نخواهد بود. محتوای HBO تبلیغاتی نخواهد داشت. همانطور که گفتیم ، زمان مناسب برای گرفتار شدن در جنس و شهر در حالی که … و درست مثل آن دور هم جمع می شود یا دوباره با دنیای جهان آشنا شوید بازی تاج و تخت در حالی که خانه اژدها در حال فیلمبرداری است.

و در حالی که در حال تماشای مورد علاقه های قدیمی با قیمت پایین هستید ، چرا برخی از مستندهای عالی این پلتفرم را بررسی نمی کنید؟ تماشای یک مستند شما را باهوش تر و آگاه تر می کند. این مانند خواندن کتاب است ، اما آسان و خسته کننده نیست. ببینید این همه هیاهو در چیست مک میلیون دلار یا نحوه کارکرد اقتصاد تأثیرگذار اینستاگرام را کشف کنید جعلی معروف. و در واقع ، از نظر فنی ، دوستان تجدید دیدار یک مستند بود. از نظر فنی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>