اگر عاشق صفحه Regé-Jean هستید ، بگذارید او برود (از Bridgerton)

[ad_1]

بیایید در مورد شواهد محکم صحبت کنیم بریجتون عزیمت ممکن است یک چیز زیبا باشد.

اگر آدام برودی نرفته بود دختران گیلمور، ما هرگز با ست کوهن ملاقات نمی کردیم. اگر کیگان مایکل کی و جوردن پیل تصمیم سختی برای اجازه دادن نگرفته بودند Key & Peele پایان ، فیلم برو بیرون شاید هرگز ساخته نشده باشد اگر مگان مارکل ترک نمی کرد کت و شلوار، ممکن است امپراتوری انگلیس هنوز دست نخورده باشد.

اما با تمام جدیت ، اگر عاشق یک ستاره برک آوت ، به خصوص یک فرد جوان و با استعداد رنگین پوست هستیم ، باید هنگام گرفتن حرکت برای به دست آوردن پول و فرصت بیشتر ، آنها را تشویق کنیم. وقتی ساندرا اوه رفت آناتومی گری، تقریباً احساس می شد که در کریستینا یانگ دوست خود را از دست می دهیم. اما اوه خودش را آزاد کرد تا در آن نقش اصلی را بازی کند کشتن حوا و در نهایت برنده جوایز و رکوردهای شکننده شد – او دومین گلدن گلوب خود را به میزبانی گرفت شنبه شب زنده، و اولین زن آسیایی بود که میزبان گلدن گلوب شد. یک طرفدار واقعی رگی-ژان نباید آرام بماند تا زمانی که او ، همانطور که ما در آن بیز می گوییم ، اشتون کوچر سطح مشهور است: آنقدر ثروتمند است که اگر دوست ندارد حتی لازم نیست بازی کند.

یک پادشاه!

تسکین طنز

عاشقان RJP باشید! بله ، خیلی خوب بود که لرد سیمون و تینی بانگ مک جی (با عشق گفت ، فیبی داینور) را به عنوان پدر و مادر ببینیم. اما رفتن بریجتون به پیج امکان می دهد شخصیت هایی را بازی کند که علیه آنها رابطه جنسی برقرار می کنند دیگر پس زمینه های مفصل آیا شما نمی خواهید ببینید که او در فضا انفجار می کند؟ یا به عنوان جادوگر؟ در مورد یک رقصنده باله مرد بلند قدم که مجبور است برای حل جنایات مخفی شود ، چه می شود؟ (فقط یک ایده.) و به یاد داشته باشید ، همانطور که ما از بهترین مردی که در سایتهای جریانی نقض کرده خداحافظی می کنیم. خداحافظی نیست ، فقط زود می بینمت بسیاری فکر می کردند که ما هرگز شاهد بازگشت الیوت استابلر (کریستوفر ملونی) نخواهیم بود قانون و نظم.

و با این حال ، گاهی اوقات ، خواننده عزیز ، سرنوشت با ماست.

جنی سینگر نویسنده ستاد Glamour است. تو می توانی دنبالش کن در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>