ایده های شام عاشقانه آسان برای شب کامل در

[ad_1]

برای چیز ساده ای که باعث نمی شود بیش از حد لخت شوید و برای تحریک مکالمه بیش از حد خواب آور شوید ، بشقاب چرا وجود دارد. دستور العمل Rhee ، میزان خلوص چدار و گورگونزولا را با چوب ترقه های رزماری و شیرینی توت فرنگی و شکلات شیر ​​متعادل می کند.

“من این دستور را دوست دارم. این یک تخته چوب شیرینی پزی با ترکیبی از میوه ، شکلات و چند نوع پنیر مختلف است که باعث می شود این بسیار عاشقانه تر از تخته پنیر متوسط ​​شما باشد. آن را با یک لیوان شراب یا حباب جفت کنید و مطمئناً یک شب خرما عالی خواهید خورد و کل شب را می خورید. ” (تابلوهای چوبی بیشتر برای تهیه غذا از Damn Delicious: تخته پنیر Perfect Holiday ، تخته گوشت و پنیر ، تخته پنیر تابستانی و تخته پنیر اشتها آور Antipasto.)

با احترام از لعنتی خوشمزه

در اینجا یکی از راه های افزایش امتیازات مشارکت وجود دارد: تهیه ماکارونی خانگی. “این یک راه آسان و سرگرم کننده برای گذراندن وقت با هم و تهیه یک وعده غذایی خوشمزه است. این یک برد-برد است. “

این بالش های نرم نهایت غذای راحت هستند و فقط به پنج ماده نیاز دارند ، و آنها را برای تاریخی که دیگر برای سفرهای متعدد به فروشگاه های مواد غذایی خاص وقت ندارید ، مناسب می کند.

اگر ترجیح می دهید در آشپزخانه خیلی اهل کار نباشید ، به جای وقت صرف پول کنید. درست است ، این مجوز رسمی برای سرریز شدن است. برای این ، استیک کره سیر و گوش ماهی مورد علاقه ری است.

“این احساس لوکس و خاصی است ، اما ساخت آن بسیار آسان است و هر خرما را تحت تأثیر قرار می دهد. به طور جدی. این یک شام گران قیمت و موج سواری است اما درست در خانه ، [and] البته به گرانی غذا خوردن در خانه نیست. ” مواد مخفی؟ کره ، سیر ، لیمو تازه ، پیازچه و کره بیشتر.

نکات دیگر برای یک شام عاشقانه

اگر می خواهید با یک اطلاع کوتاه آماده یک شام عاشقانه باشید ، ری توصیه می کند که چند مورد ضروری را در دسترس داشته باشید. “من دوست دارم که در اطرافم میوه و شکلات تازه داشته باشم. به راحتی می توانید روی تخته چوب شیرینی پزی بریزید یا یک شیرینی سریع با یک لیوان شراب گازدار یا شراب سیب درست کنید. “

اگر احتمالاً گرسنه چیزهای اساسی تری باشید ، همیشه کربوهیدرات وجود دارد. “ماکارونی خشک شده و چند ماده شربت انبار برای یک سس سریع نیز همراه با شراب مورد علاقه شما عالی است. چند شمع روشن کنید و شما خوب می توانید بروید ، “می گوید ری. دو سس سریع و آسان از Damn Delicious را باید در نظر گرفت: سس گوجه فرنگی سریع و سس ودکا.

چونگاه ری نویسنده کتاب است لعنتی خوشمزه و لعنت به غذای خوشمزه کتاب آشپزی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>