ایسلا فیشر مصاحبه ای نادر درباره زندگی خانوادگی خود با ساکا بارون کوهن انجام داد

[ad_1]

ایسلا فیشر زیاد در مورد بچه هایش صحبت نمی کند – و این از روی عشق و محافظت است. ستاره سینما و همسر ساکا بارون کوهن می گوید که محافظت از سه فرزندشان یک اولویت بزرگ است و او نمی خواهد به دلیل والدین معروفشان با فشار و توجه بیشتری روبرو شوند.

او گفت: “مادرانه در واقع موضوع مورد علاقه من است – اما من آن را خصوصی نگه می دارم.” ماری کلر استرالیا در یک شماره آینده فیشر گرچه در اسکاتلند متولد شد ، در استرالیا بزرگ شد و اخیراً به عقب بازگشت. در استرالیا است که او و کوهن در حال تربیت فرزندانشان هستند تا حد امکان منظم باشند. “من فکر می کنم همه والدین در تلاش هستند تا از کودکان خود محافظت کنند ، به خصوص در عصر رسانه های اجتماعی. من می خواهم فرزندان ما کودکی عادی داشته باشند – بتوانند بدون فشار و نظارت بیرون از خانه بازی کنند. همه بچه ها حق دارند فقط بچه باشند و من هرگز با صحبت درباره آنها فیلم یا مجله نمی فروشم [mine]،” او گفت. (فیشر و کوهن از پسر مونتگومری موسی برایان ، 6 ساله و دختران الولا ، 10 ساله و الیو ، 13 ساله ، مشترک هستند) مردم.)

این موضع منصفانه و معتبری است. صحبت در مورد بچه هایتان برای رونق بخشیدن به نام تجاری شما فقط مشکل نیست بلکه به طور بالقوه برای کودکان مضر است. سه تشویق برای گرفتن سطح سر فیشر.

این زوج بسیار خصوصی بندرت درباره زندگی خانه خود صحبت می کنند ، اما ایسلا فیشر انجام داد درمورد زندگی با بورات یک خبر خوب ارائه دهید ، و به جیمی کیمل بگویید ، “خوشبختانه ، او واقعاً به من نمی گوید چه موقع کارهایی فوق العاده خطرناک انجام می دهد تا وقتی که این کار را انجام داده است. این سوال عادی نیست که ‘آیا خشکشویی را انتخاب کردید؟’ یا “امروز به چه شلیک کردی؟” مثل اینکه او بگوید ، “بله ، ما به یک تجمع اسلحه رفتیم” ، یا “من تقریباً دستگیر شدم”. من واقعاً نباید نگران این موضوع باشم ، اما دوست دارم درگیر شوم. من تمام برشهای فیلم را تماشا می کنم. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>