اینجاست که چرا سارا پالسون برای بازی های طلایی گلوب یک بازیگر پرادا سفارشی پوشید

[ad_1]

روزم چطور می گذره؟ عالی است ، فقط هنوز به بازیگران پرادا سارا پالسون که شب گذشته (28 فوریه) در گلدن گلوب استفاده کرد فکر می کنم.

بله ، درست خواندید. پالسون که برای بهترین بازیگر زن درام تلویزیونی نامزد شده بود رچک خورده، قصد نداشت اجازه دهد برخی از تصادفات در صحنه فیلم او را در شب بزرگش کاملاً بدرخشد. در واقع ، او با پوشیدن بازیگر پرادا با دنباله بنفش که سایه چشم و لباس سیاه پرادا را از روی شانه خود مطابقت داد ، مجروحیت خود را در کانون توجه قرار داد.

کارلا ولچ ، آرایشگر پائولسون ، در 28 فوریه در اینستاگرام نوشت: “وقتی شما لیدی پالسون هستید ، یک بازیگر پرادا سفارشی دریافت می کنید تا با لباس پرادای سفارشی شما …

راستش ، یک لحظه بود. “SARAH PAULSON STEP ON ME،” یک نفر توییت کرد.

“بازیگران پرادا سارا پالسون که هرگز نمی توانم از پس آن بر بیایم” دیگری نوشت.

البته ، پالسون تنها مورد علاقه شیطان صفت نبود داستان ترسناک آمریکایی بازیگر هالند تیلور ، شریک شش ساله شریک پالسون ، نیز در توییتر عشق نامزد را نشان داد. تیلور نوشت: “هیچکس زیباتر نیست.” “هیچکس.”

سارا پائلسون برای اولین بار بازوی آسیب دیده خود را در Stories Instagram فقط چند ساعت قبل از گلدن گلوب فاش کرد. وی نوشت: “بنابراین این اتفاق افتاد.” در کنار یک تصویر از بازوی او

مطابق با Vogue، گزارش شده است که Paulson هنگام فیلمبرداری از فصل جدید آسیب دیده است داستان جنایی آمریکا. که در ACS: استیضاح ، پالسون نقش لیندا تریپ ، کارمند سابق کاخ سفید را بازی می کند که مخفیانه مونیکا لوینسکی را ضبط کرد و اعتراف کرد در رابطه خود با بیل کلینتون رئیس جمهور است. (Beanie Feldstein نقش لوینسکی را بازی می کند. بنابراین ، به عبارت دیگر ، این نمایش فوق العاده خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که ما درباره این سریال می دانیم ، اینجا را کلیک کنید.)

گوش کنید ، سارا پالسون ممکن است امسال در گروه گلدن گلوب برنده نشده باشد – اما او قطعاً شب را برای من برد. بازیگران ، اما آن را مد.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>