این دادخواست می خواهد نتفلیکس لغو نمایش Colton Underwood درباره ادعاهای سوuseاستفاده را لغو کند

[ad_1]

سابق عزب کلتون آندروود ستاره و بازیکن NFL هفته گذشته وقتی در مصاحبه با یک همجنسگرایانه ظاهر شد ، جهان را شوکه کرد صبح بخیر آمریکا. همان روز ، نشریه سرگرمی تنوع گزارش داد که نتفلیکس در حال ساخت یک نمایش واقعیت بدون نسخه با آندروود است که بر او تمرکز خواهد کرد “زندگی خود را به عنوان یک مرد همجنسگرا به صورت عمومی زندگی کند” با کمک “راهنمای همجنسگرایان” گاس کنوورتی ، اسکی باز آزاد المپیک.

اگرچه بسیاری از افراد با استقبال گرم آندروود روبرو شدند ، اما طومار خواستار برجسته سازی گذشته سو abاستفاده کننده این ستاره واقعیت در حالی است که خواستار لغو سریال آینده نتفلیکس است.

شرح دادخواست – که بیش از 22000 امضا در زمان انتشار داشت – ادعا می کند که آندروود ، رئیس سابق خود ، کاسی راندولف ، که در فصل 23 لیسانس. پس از پخش این برنامه ، آندروود ادعا کرد: “یک ردیاب بر روی ماشین خود قرار داده ، متن و پیام تهدید آمیز ناشناس برای او و دوستانش ارسال کرده است ، و حتی دیده شده است که اواخر اواخر شب بیرون پنجره او ایستاده است ، در نتیجه برادرش سعی در تشدید اوضاع دارد. “

در این دادخواست آمده است: “كاسی قربانی سو abuse استفاده كلتون است و او به هیچ وجه لیاقت سكوی نیست.” “فارغ از جنسیت ، به دلیل رفتارهای توهین آمیز ، دستکاری کننده و خطرناک نباید به کلتون بستری داده شود.”

راندولف در سپتامبر گذشته قرار منع تعقیب علیه آندروود را صادر کرد ، اگرچه بعداً این حکم لغو شد که این دو توانستند به طور خصوصی اختلافات خود را حل کنند. این دادخواست همچنین شامل پیوندی به سوابق دادگاه مربوطه است كه رفتارهای مندرج در دادخواست را به تفصیل شرح می دهد.

در این اسناد ادعا می شود که آندروود “به هم اتاقی خود و دوست دختر هم اتاقی اش اعتراف کرده است … که وی روزانه پیاده روی های متعددی را به طرف ساختمان آپارتمان خانم راندولف انجام می دهد” و وی پس از دیدار یکی از دوستانش وی را مورد آزار و اذیت و تهدید کلامی قرار داده است. پیوست ها شامل تصاویری از متن بسیاری از آندروود به راندولف و دوستان و خانواده اش ، و همچنین تصاویر دستگاه ردیابی ادعا شده اندروود در ماشین راندولف است.

رابطه آندروود و راندولف بیش از یک سال به طول انجامید ، از زمانی که وی آخرین راندولف را در سری مسابقات طولانی مدت واقعیت در مارس 2019 به راندولف داد و در پست های جدایی جدا شده در اینستاگرام در ماه مه سال 2020 پایان یافت ، طبق هفتگی ما.

علی رغم سابقه سو alleged استفاده ، رقبای سابق در عزب حق رای دادن حمایت از آندروود پس از نشستن با وی را ابراز داشته است صبح بخیر آمریکا رابین رابرتز مجری کریس هریسون ، مجری سابق ، که اخیراً اعلام کرد پس از اتهامات مربوط به نژادپرستی در صحنه ، میزبان فصل بعدی برنامه نخواهد بود و هانا براون ، که در ابتدا به عنوان لیسانس در سیکل پانزدهم spinoff قبل از اینکه در فصل آندروود هفتم شود.

براون در یک استوری در اینستاگرام گفت: “ارسال شما برای هر مرحله از راه پشتیبانی شما ادامه می دهد.”

آندروود به نوبه خود از راندولف عذرخواهی کرد صبح بخیر آمریکا. او دوشنبه گذشته به رابرتز گفت: “من از درد و استرس عاطفی که ایجاد کردم متاسفم.” “ای کاش اینطور که اتفاق می افتاد رخ نمی داد. آرزو می کنم قبل از این که شخص دیگری را بشکنم آنقدر شجاع بودم که بتوانم خودم را درست کنم. “

Randolph ضمن تشکر از مردم برای “نظرات و پیامهای مهربانانه” آنها ، پس از پخش بخش ، گفت که یک هفته از کانال هفتگی خود در YouTube استراحت می کند ، شهری مجله

نتفلیکس به تماس های سریال کولتون آندروود هنوز بدون عنوان پاسخ نداده است ، اما این اولین انتقادهایی نیست که به این ستاره واقعیت پس از ظهور او وارد شده است. عضو سابق NSYNC ، لنس باس ، که به طور مشهور جنسیت خود را در جلد نمایش داد مردم مجله در سال 2006 ، با اشاره به واکنش در مورد آندروود “کسب درآمد از تجربه” بیرون آمدن. در مصاحبه با پادکست رئالیتی شو بن و اشلی I. تقریباً مشهور، باس به آندروود دستور داد که “از جنجال بنشینید ، گوش دهید و یاد بگیرید”.

وی هفته گذشته گفت: “این تمام کاری است که شما در حال حاضر باید انجام دهید ، فقط گوش دادن به جامعه ، گوش دادن به همه اطرافیانتان است.” “خود را آموزش دهید و سپس به طور طبیعی خواهید یافت که در این جامعه به کجا تعلق دارید.”

این پست در اصل در ظاهر شد آنها.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>