این دو ستاره کودک “School of Rock” با IRL قدمت می گذارند – و طرفداران در حال خروج هستند

[ad_1]

شما می خواهید چیزی را بدانید که چسبناک نیست و من از آن متنفر نیستم؟ واقعیت این است که دو مورد اصلی است مدرسه سنگ ستاره های کودک با IRL قدمت دارند.

درست است: در تاریخ 16 مه ، کاربر TikTokmarfymae این خبر مهم را به توجه 1.8 میلیون بیننده آورد که اکنون واقعیت جدی بودن آنجلو ماساگلی ، بازیگر فرانکی و کیتلین هیل ، بازیگر مارتا را جشن می گیرند ( و داغ) زن و شوهر 18 سال بعد. عکسهای آنها را اینجا و اینجا ببینید.

فیلم نمادین 2003 با بازی جک بلک یک معلم بدلی جعلی ، دیویی فین را دنبال می کند ، که کلاس مدرسه خصوصی خود را متحد می کند و یک گروه راک قانونی تشکیل می دهد. فرانکی بخشی از “تیم امنیتی” دوست داشتنی گروه بود ، در حالی که مارتا خواننده پشتیبان Summer Hathaway (میراندا کاسگروو) و تامیکا (مریم حسن) بود.

“فرانکی و مارتا از مدرسه راک یک جفت هستند؟” marfymae در ویدئوی TikTok خود نوشت ، که در آن عکسهایی از این فیلم و همچنین صفحات اینستاگرام این زوج را به اشتراک گذاشت.

اگر بنا به دلایلی به اثبات بیشتری نیاز دارید ، مدرسه سنگ ستاره Rivkah Reyes ، که در این فیلم نقش نوازنده ویولون سل را به عنوان گیتاریست بیس کتی ، بازی کرد ، TikTok خود را در ماه فوریه ارسال کرد تا به ما در مورد آنچه که در حال حاضر همه افراد بازیگر در آن به روز هستند ، اطلاع دهید. “کیتلین هیل (مارتا) یک پرستار ثبت شده و آنجلو ماساگلی (فرانکی) وکیل است و آنها ملاقات می کنند!” آنها نوشتند.

افرادی که TikTok @ marfymae را مشاهده کردند نمی توانند از این واقعیت جالب شیرین خوشحال شوند. یکی از کاربران با دریافت بیش از 13000 لایک اظهار نظر کرد: “این بهترین خبری است که من تاکنون شنیده ام.”

کاربر دیگری پاسخ داد: “اگر جک بلک به عروسی دعوت نشود ، من s2g می کنم.” در حالی که هیچ اطلاعیه عروسی وجود نداشته است – بنابراین هیچ دعوت نامه ای برای ارسال وجود ندارد – هیل و ماساگلی سالها پس از نمایش فیلم با بلک متحد شده اند.

این تنها یک راه عالی است که میراث فیلم در آن زندگی کرده است. گذشته از الهام بخشیدن به یک نمایش موزیکال واقعی برادوی ، صحنه ای از مدرسه سنگ به تازگی آوریل ویروسی شد. در این کلیپ ، شخصیت بلک دانش آموزی را که نگران قضاوت در مورد وزنشان است ، بلند می کند.

“سلام ، شما چیزی دارید که همه می خواهند. تو استعدادی داری. ”دیویی به تامیکا می گوید. “شما در مورد آرتا فرانکلین شنیده اید ، درست است؟ خوب ، او یک خانم بزرگ است. اما وقتی شروع به آواز خواندن می کند ، ذهن مردم را به باد می دهد. همه می خواهند با آرتا مهمانی کنند! “

“این صحنه انقلابی تر از آن است که من فکر می کنم آنها حتی می دانستند و واقعاً از بچگی در من گیر کرد. خصوصاً خط آخر »، کاربر توئیتر ، هامیش استیل در 18 آوریل نوشت. این توییت 81000 بازتوییت و بیش از 470،000 پسندیدن دریافت کرده است.

“و شما می دانید چه کسی مشکل وزن دارد؟ من ، “دیویی در فیلم ادامه می دهد. “اما هنگامی که من روی صحنه بلند شدم ، شروع به انجام کار خود کردم ، مردم من را می پرستند! چون سکسی ام و چاق ، مرد! “

آنجاست که ارجاعات استیل به “آخرین خط” وارد می شود. وقتی تامیکا می پرسد که چرا معلم رژیم نمی گیرد ، او پاسخ می دهد ، “از آنجا که من دوست دارم غذا بخورم … چنین جنایتی است؟”

راستش یک فیلم کامل.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>