این رسمی است ، Sabyasachi Mukherjee 51٪ سهام خود را به Aditya Birla Fashion می فروشد

[ad_1]

این رسمی است ، Sabyasachi Mukherjee 51٪ سهام خود را به Aditya Birla Fashion می فروشد
منبع تصویر: INSTAGRAM / GOURABGANGULI

این رسمی است ، Sabyasachi Mukherjee 51٪ سهام خود را به Aditya Birla Fashion می فروشد

Sabyasachi ، اگر برند حاکم در مد هند نباشد ، یکی از تأثیرگذارترین برچسب ها با Aditya Birla Fashion and Retail Limited (ABFRL) وارد یک همکاری استراتژیک می شود که توسط آن Aditya Birla Fashion 51 درصد سهام این مارک را با مبلغی نامعلوم به دست آورده است. . برچسب نام طراح Sabyasachi Mukherjee از سال 1999 با حضور پررنگ در سراسر کشور و در سطح بین المللی یک خرده فروش و مد پیشرو در صنعت هند بوده است. از ابتدای فروتنانه در کلکته ، طراح Sabyasachi Mukherjee نام تجاری خود را از قوت به قوت دیگری افزایش داده است ، زیرا صاحب افتخار آنچه به معنای واقعی کلمه می توان آن را فقط “خانه مد لوکس” هند نامید ، است.

در روز چهارشنبه ، 27 ژانویه ، ABFRL اعلام كرد كه پلتفرم آن مارك Sabyasachi را در سفر خود برای تبدیل شدن به یك خانه جهانی لوكس از هند تكمیل خواهد كرد. این هدف ایجاد یک تجارت بزرگ پوشاک قومی طی چند سال آینده برای تکمیل نمونه کارها قوی و متنوع آن در بخش پوشاک غربی بازار پوشاک هند است. ABFRL بخشی از یک مجتمع تجاری پیشرو هند ، گروه Aditya Birla ، با درآمد روپیه است. 8،788 Cr در FY19-20 ، این اولین نیروگاه مد بازی خالص با ارزش یک میلیارد دلار در هند است که دارای دسته ای زیبا از مارک های مد پیشرو و قالب های خرده فروشی است.

مدیر عامل و بنیانگذار مارک Sabyasachi ، آقای Sabyasachi Mukherjee ، گفت: “در طی چند سال گذشته ، با تکامل و بلوغ نام تجاری من ، من جستجو برای شریک مناسب را برای اطمینان از تداوم و رشد پایدار بلند مدت آغاز کردم. من افتخار و هیجان دارم که این شریک را در آقای Kumar Mangalam Birla و ABFRL یافتم. در دیدگاه ما متعهد و متعهد به تعالی ، ما با هم همکاری خواهیم کرد تا یک برند لوکس واقعاً جهانی را از هند توسعه دهیم. “

Sabysachi Mukhrjee همیشه از منحنی جلوتر بوده و از همان ابتدا برای ایجاد یک مارک تجاری تلاش کرده است که علاوه بر جنبه خلاقانه مد ، به تجارت مد نیز توجه داشته باشد. Sabyasachi به عنوان یکی از تأثیرگذارترین صداهای فرهنگی در کشور ظاهر شده است – ضمن شکل دادن به صنعتگری و فنون سنتی در هر یک از محصولات ، مد و سبک زندگی مدرن را شکل می دهد.

این برند در دسته هایی از جمله پوشاک ، لوازم جانبی و جواهرات قرار دارد و دارای حق رای دادن در هند ، آمریکا ، انگلیس و خاورمیانه است. امروز ، Sabyasachi با جایگاه مستحکم در فضای خرده فروشی داخلی ، چندین همکاری بزرگ جهانی و پرچمداران بین المللی که به زودی افتتاح می شوند ، با قاطعیت به راه خود برای تبدیل شدن به اولین صدای لوکس جهانی از هند ادامه می دهد.

ABFRL در مورد همکاری با طراح آس ، Ashish Dikshit ، مدیر عامل ، ABFRL اضافه می کند: “ما معتقدیم که طی چند سال آینده ، لباس های قومی یک گروه به طور فزاینده ای مهم خواهد بود زیرا هندی های جوان و با اعتماد به نفس فرهنگ و میراث خود را دوباره کشف می کنند. مارک Sabyasachi ، از طریق تأکید بر برتری در طراحی و ساخت ، معیارهای جدیدی را تعیین کرده و تخیل مصرف کننده پیشرفته جهانی هند را مجذوب خود کرده است. ما افتخار می کنیم Sabyasachi در سفر خود به عنوان تنها مارک تجاری لوکس جهانی از هند شریک هستیم. مارک جهانی ساخته شده در هند مانند Sabyasachi که قله نمونه کارهای پوشاک قومی ما را به خود اختصاص داده است. طی چند سال آینده ، ABFRL قصد دارد نمونه کارهایی را تهیه کند که به کل بخش های پوشاک قومی: ارزش ، حق بیمه و لوکس بپردازد. “

خرید پیشنهادی منوط به تصویب قانونی لازم و امضای توافق نامه های قطعی است. فقط می توان صبر کرد و تماشا کرد که این داستان بی نظیر تعالی هند در ماه های آینده اتفاق می افتد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>