این سرم کلیتورال شدیدترین ارگاسم زندگی من را به من هدیه داد

[ad_1]

از روزی که من به طور چشمگیری فریاد زدم ، “El fuego! ال فوئگو! ” به یک پرواز اسپانیایی زبان ، در حالی که با عجله به دستشویی می رفت تا از بین برود و از بین برود ، از سرم های کلیتورال احتیاط کرده ام. وقتی احساس کردید که هر قسمت از ولوها در فلفل دلمه ای فرو رفته اند ، کافی است سرم های جنسی را برای همیشه خاموش کنید ، به من اعتماد کنید

مسلم است که این شش سال پیش بود و دنیای سرم های جنسی بسیار زیاد تکامل یافته است. به عنوان کسی که در مورد سلامت جنسی می نویسد (و اغلب اوقات بررسی اسباب بازی های جنسی انجام می دهد) ، علی رغم تردید اولیه من ، سرانجام سرم در ترکیب ریخته می شد اجتناب ناپذیر بود. با ورود سرم های سطح بالاتر به بازار ، فرمول های بیشتری نویدبخش تشدید ارگاسم و افزایش حساسیت کلیتورال در دستان من قرار گرفتند – و این بدان معنا بود که من مجبور شدم ترس خود را از احتمال وجود کلیتورال کنار بگذارم. آتش دوباره حادثه.

سپس من با OH – The Big O ، توسط VSPOT Sexual Health Spa روبرو شدم – یک سرم جنسی با حمایت علمی که نوید می دهد نوعی ارگاسم را که دوستانتان در مورد آن رجزخوانی می کنند ، رویایی که دارید ، تصور کنید و احتمالاً تنها در فیلم ها وجود دارد. به طور طبیعی ، من سعی کردم آن را امتحان کنم – به خصوص پس از خواندن اینکه مواد تشکیل دهنده از هر چیزی که احتمالاً می سوزد ، خالی است.

همانطور که بی تاب هستم ، جعبه را باز کردم ، سرم را استفاده کردم ، و سپس ویبراتور مورد علاقه خود را گرفتم. من ناامید شدم – هیچ تفاوتی در ارگاسم وجود نداشت. حداقل قابل توجه نیست. بنابراین ، کاری را که باید انجام می دادم در وهله اول انجام دادم: دستورالعمل ها را بخوانید. در اینجا بود که متوجه شدم این سرم ابریشمی با رایحه کره (بله ، بویژه اینگونه بو می کند) لازم است به مدت پنج روز – یک بار صبح و یک بار عصرانه استفاده شود ، سپس آن را بگذارید تا کاملا خشک شود —به منظور بهره مندی کامل از آن. من یک هفته کامل دو بار در روز به خودم فرصت دادم ، بدون هیچ تحریک کلیتوری در این بین ، بنابراین می توانم OH را به طور کامل تجربه کنم.

آنچه که OH را منحصر به فرد می کند این است که طبق یک مطالعه بالینی که توسط این شرکت تأمین شده است ، ثابت شده است که مواد تشکیل دهنده اختراع شده جریان خون را به طور متوسط ​​به 80٪ افزایش می دهند. هنگامی که فردی مبتلا به ولو تحریک می شود ، خون به کل منطقه می ریزد – البته شامل کلیتوریس نیز می شود – و این همان چیزی است که باعث ایجاد حساسیت بیش از حد در واله و لخته می شود. بسیار حساس است که می توانید گاهی ضربان قلب خود را بین پاهای خود احساس کنید. اصولاً هر چه گردش خون شما بهتر باشد ، خون بیشتری به سمت واله خود می روید و ارگاسم فوق العاده تر است. (البته اجزای دیگری مانند ترشح هورمون در حین و پس از برانگیختگی در آن وجود دارد ، اما برای ساده نگه داشتن آن ، فقط باید جریان خون را برای OH متمرکز کنیم.)

بعد از هفت روز تلاش سرم و زندگی بدون ارگاسم ، خودم را برای سعادت فوق العاده و ارگاسم آماده کردم. من در ابتدا به سرعت تحریک می شدم – مهم نیست که کجا ذهنم را برای خیالات پرسه بزنم – اما وقتی احساس کردم کاملاً آنجا هستم ، کمی لبه پرت شدم. به هر حال یک هفته کامل گذشته بود ، بنابراین من قصد داشتم بیش از یک تکنیک را برای رساندن این ارگاسم به سطحی استفاده کنم که در حالت ایده آل ، می تواند از تمام لذت های زمینی که می شناختم فراتر رود. وقتی خودم را در آستانه اوج رسیدن احساس کردم ، در انتظار آنچه می دانستم قرار است یک قایق کاملاً شدید باشد نفس نفس راحتی کشیدم.

من به عنوان کسی که مرتباً لبه زدن را تمرین می کند ، از احساسی که به درونم صعود می کرد ، فهمیدم که ارتفاع این ارگاسم تنها نتیجه لبه زدن نیست ، بلکه چیز دیگری است – شاید سرم OH؟

بعد اومدم من خیلی لعنتی اومدم ، طوری که پاهام فقط تکان نخوردند ، بلکه از ناباوری لرزیدند. بله ، من یک هفته بدون ارگاسم (و خیلی طولانی تر) می رفتم و بله ، قبلاً به رضایت شیرین لبه شدن اکتفا می کردم ، اما مطمئناً م componentلفه سوم نیز در این امر وجود داشت. در حقیقت ، با حرص کاملاً کامل ، وارد دور دو شدم (این بار بدون لبه) و ارگاسم دوم من به شدت شدید مانند اولی بود – و همه ما می دانیم که دنباله به ندرت به خوبی نسخه اصلی است ، خواه ما دوباره در حال ارگاسم یا فیلم صحبت می کنید. متاثر شدم. من گرفتار بودم. من جرات گفتنش عاشق بودم؟

این دو شب پیش بود. اگرچه من دوباره آرزو داشتم که دوباره به ارگاسم OH برگردم ، اما بیشتر به دلیل خستگی و حواس پرتی خودم را متوقف کردم و می خواهم وقتی دوباره لذت می برم کاملاً حضور داشته باشم. اما من می دانم ، تا زمانی که من به استفاده از OH دو بار در روز ادامه می دهم ، وقتی آماده باشم ، OH آنجا خواهد بود تا بتواند ارگاسم را بالاتر و فراتر از این برساند. و صادقانه بگویم ، پس از این سال گذشته ، من لیاقت آن را دارم. و شما هم همینطور.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>