این فصل 6 ما است: همه آنچه درباره فصل آخر نمایش می دانیم

[ad_1]

خبر غم انگیز برای طرفداران خانواده پیرسون: به نظر می رسد این ما هستیمفصل ششم آخرین فصل خواهد بود. چهارشنبه ، 12 مه ، هالیوود ریپورتر به نقل از منبعی گفت: NBC پایان سریال پرطرفدار را جمعه ، 14 مه اعلام خواهد کرد.

این دقیقاً جای تعجب ندارد؛ وقتی نمایش برای سه فصل دیگر در سال 2019 تمدید شد ، THR گزارش داد که درام “احتمالاً” پس از آن به پایان می رسد. از آنجا که این سریال در زمان خود بسیار پرش می کند ، معلوم نبود چه مدت می تواند اجرا شود. سرانجام ، شخصیت ها به آینده ای که نمایش برای آنها ترسیم شده بود رسیدند و داستان باید پایان یابد. “ما هرگز تصمیم به ساخت یک مجموعه تلویزیونی که قرار بود 18 فصل به طول انجامد ، نداریم ، بنابراین ما یک برنامه بسیار مستقیم داریم. من صفحات اسکریپت را نوشته ام. ما برنامه ای برای کاری که قرار است انجام دهیم در نظر گرفته ایم و من می دانم که این برنامه چه برنامه ای است. ” THR در آوریل 2019.

NBC

زرق و برق با NBC تماس گرفت و شبکه گفت: “در حال حاضر نظری نداریم.”

فصل پنج این نمایش موفق برای یک قسمت مقابله با نژادپرستی ، به ویژه کاوش در روابط پراهمیت کوین و برادر خوانده سیاه او ، راندال ، مورد ستایش قرار گرفت. در طول اجرای آن ، این ما هستیم به بسیاری از موضوعات مهم پرداخته است ، از جمله اعتیاد به الکل ، وزن و تصویر بدن ، سقط جنین و افسردگی. بسیاری از بازیگران اصلی برای کار در این برنامه نامزد دریافت جایزه Emmy شدند و استرلینگ K. براون در سال 2017 برنده شد.

به طور معمول این ما هستیم مد ، این سریال در آخرین فصل خود به راه اندازی رمز و راز ادامه داده است. بنابراین اگر در واقع فصل ششم پیش رو آخرین سریال باشد ، باید در قسمت های پایانی حل و فصل شود.

به محض ورود شما را با بروزرسانی ها در جریان می گذاریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>