این مصاحبه 2007 پاریس هیلتون-دیوید لترمن مردم را واقعا دیوانه می کند

[ad_1]

آیا برخورد ناعادلانه پاریس هیلتون توسط رسانه ها انجام شد؟ کاملاً – و مردم سرانجام آن را درک می کنند.

در پی مصاحبه های وحشتناک و زودهنگام مصاحبه های ارائه شده در قاب بندی بریتنی اسپیرز، مردم مکالمات گذشته و سایر مشاهیر زن را دوباره در معرض دید و ارزیابی مجدد قرار داده اند. یکی از حضورهای لیندسی لوهان در نمایش اواخر با دیوید لترمن، که در آن لترمن چشم خود را بسته و لوهان را با س questionsالاتی درباره مسائل اعتیادش مسخره می کند ، ویروسی شد. و حالا یک کلیپ دیگر از Letterman با پاریس هیلتون باعث ناراحتی مردم شده است.

در حین گفتگوی سال 2007 ، لترمن بارها و بارها از هیلتون در مورد دوران اخیر زندانی شدنش در زندان می پرسد – او پس از یک حادثه بی احتیاط رانندگی تخلف کرده بود و مشخص است که او نمی خواهد در این مورد صحبت کند. در ابتدا ، هیلتون اگر محفوظ باشد ، مودب است. او می گوید این تجربه او را قویتر کرده و آماده است تا از پس آن برآید. وقتی لترمن س asksال می کند که چگونه دوستش ، نیکول ریچی ، فقط 45 دقیقه توانست در چنگال خدمت کند ، هیلتون صادقانه پاسخ می دهد: “من نمی دانم.” او دوباره سعی می کند از این رسوایی عبور کند و به پروژه هایی که سعی در ترویج آن دارد ، بویژه عطر جدیدش برود.

لترمن مرتباً در مورد زندان س askingال می کند ، اما او می گوید دیگر به هیچ س questionsالی در این باره پاسخ نخواهد داد و به نظر ناراحت کننده است. سرانجام ، آنها حرکت می کنند ، و لترمن در جایی که وانمود می کند عطر او را می نوشد کمی عمل می کند. (به نظر می رسد مفسران گیج شده اند ، اما احتمالاً یک پایه پر از آب است).

پاریس هیلتون یک حرفه ای است. او به احتمال زیاد برای دیوید لترمن آماده شده بود تا یک یا دو سوال در مورد زندان اخیر خود بپرسد ، اما موضوع را به حدی برساند که ناراحت شود؟ که از یک خط عبور کرد. آنچه در اینجا برجسته است ، لترمن است ، در یک نقطه ، سخنرانی هیلتون درمورد مسئولیت خود به عنوان الگوی بچه ها – موقعیتی که هرگز در آن ثبت نام نکرده است – که به او می گوید: “شما احساسات من را جریحه دار می کنید.”

این مصاحبه زمانی مورد توجه قرار گرفت که حساب meme @ literally.iconic در 15 فوریه کلیپی از آن را به اینستاگرام ارسال کرد. از زمان انتشار در این پست ، این ویدیو بیش از 50،000 بار مشاهده شده است. یک نفر در نظرات خود نوشت: “پاریس لیاقت این را نداشت”. دیگری اضافه کرد ، “راه وحشتناک صحبت با یک دختر جوان ، قلدری است.” و سومی گفت: “این خیلی ناراحت است!” احساس ناراحتی می کردم. ”

همانطور که گفتم ، هیلتون این وضعیت را مانند یک حرفه ای اداره کرد – اما واقعیت این که اتفاق افتاده است کاملاً مضحک است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>