این هک رژگونه “لیفتینگ” که ویروسی می شود نابغه است

[ad_1]

مشکل من با کانتورینگ کاملا مستند است. من هرگز نتوانسته ام این تکنیک را میخ بزنم ، بنابراین یاد گرفته ام که استخوان گونه های موجود خود را بپذیرم. با این حال ، ممکن است جوابی سرخ شده در اطراف TikTok پاسخی باشد که من به دنبال آن بوده ام.

مشابه هک پنهان کننده “لیفت صورت” که اخیراً ویروسی شده است ، آنچه من “تکنیک ساندویچ رژگونه” می نامیدم در سراسر اینستاگرام و TikTok ظاهر شده است. مشابه ترفند کانسیلر (و غالباً با آن همراه است) ، این هک رژگونه اساساً شامل “انباشته کردن” برنزر یا کانتور ، رژگونه و هایلایتر شما برای یک اثر بلندتر است. نکته کلیدی در اینجا نه تنها در چیدن است ، بلکه در محل قرارگیری است که بسیار بالاتر از جایی است که معمولاً به من گفته می شود که رژگونه را قرار دهم.

به جای اینکه کانتور را زیر استخوان گونه قرار دهید و مستقیماً روی سیب گونه هایتان رژگونه بزنید ، در هر ویدئو سایه کانتور شما دقیقاً بالای قسمت های مختلف گونه های شما قرار می گیرد و در بالای آن رژگونه می شوید (شبیه پارگی). کانسیلر ، از چشم شما مخلوط و خارج می شود ، به عنوان یک برجسته طبیعی ظاهر می شود. هر محصول کاملاً به معابد شما می رسد تا ظاهری کاملاً بلند داشته باشد.

طبق گفته آرایشگر Kasey Spickard ، TikTok در حال انجام کاری است. او می گوید: “قرارگیری کلاسیک خط زیر استخوان گونه ، شکل طبیعی صورت شما را فراهم می کند و باعث ایجاد مجسمه و عمق بیشتری به ویژگی های موجود می شود.” زرق و برق. “با این جایگذاری جدید ، که در برخی موارد مستقیماً روی استخوان گونه است ، شما در واقع با بلند کردن سایه ، صورت خود را جعل می کنید بالاتر برای ایجاد توهم استخوان گونه بالاتر. ” وی اضافه می کند که همین امر در مورد رژگونه نیز صادق است و قرارگیری رژگونه بالاتر باعث می شود که سیب گونه های شما بلندتر به نظر برسند ، بنابراین بلندتر می شوند.

وی در مورد این روش می گوید: “این بسیاری از اصول اولیه کانتورینگ و فرم دهی است که ملکه های کشنده انجام می دهند و ترجمه آن به یک برنامه روزمره است.” در حالی که او می گوید به نظر می رسد شگفت انگیز است ، اما از این واقعیت خسته باشید که اگر از بالای آن بروید می تواند از کنار کمی تقلبی به نظر برسد. “اطمینان حاصل کنید که محل قرارگیری شما بیش از حد افراطی نیست و تمام کار را با هم ترکیب می کنید تا از یکپارچه ترین حالت ممکن اطمینان حاصل کنید.”

با در نظر گرفتن توصیه های Spickard ، خودم این روش را امتحان کردم. من تردید داشتم ، زیرا به طور کلی این نوع هک ها تنها در صورتی م workثر واقع می شوند که شما آرایش بیشتری نسبت به من داشته باشید ، اما خوشحالم که گزارش می دهم که این مسئله حتی با کمترین ضربه نیز تفاوت ایجاد کرده است. من شانس بیشتری برای استفاده از هر محصول جداگانه به جای انباشته شدن مانند فیلم ها داشتم و مطمئنا حرکت های ترکیبی خود را فقط به سمت بالا حفظ می کردم. من همچنین توصیه می کنم از همه کرم ها یا مایعات استفاده کنید زیرا ترکیب آنها برای یکپارچه راحت تر است.

قبل از.

شکارچی زیبا

بعد از “لیفت صورت”.

شکارچی زیبا

من نمی توانم صبر کنم تا وقتی ماسک ها برای همیشه از بین می روند ، این موضوع را نشان دهم ، اما تا آن زمان ، همیشه TikTok وجود دارد.

Bella Cacciatore همکار زیبایی Glamour است. او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>