این TikTok-er در یک فیلم آموزشی مو به پرنسس دیانا تبدیل می شود

[ad_1]

هیچ رازی نیست که پرنسس دایانا با روحیه مهربان ، خیرخواهانه و سبک بی عیب و نقص خود قلب مردم را در همه جا ربود. هر از چند گاهی یک عکس از این آیکون فقید که یک شلوارک دوچرخه سوار و یک ژاکت بلوز ، لباس کوچک “انتقام” سیاه و یا یکی دیگر از لحظات جالب توجه دیگر مد خود را نشان می دهد ، ویروسی می شود زیرا مردم دوباره او را به خاطر او تمجید و یاد می کنند گلم بدون دردسر و سبک خیابانی. تعداد زیادی این و دیگر ظاهرهای او را ایجاد کرده اند (از جمله هایلی بیبر برای فرانسه Vogue در آگوست 2019) برای ارج نهادن به میراث وی. حالا TikToker Rose Van Rijn ویروسی می شود که اساساً با جدیدترین آموزش موی خود به دوقلوی دیانا تبدیل شده است.

در 7 ماه مه ، ون راین ویدیوی ویروسی را با پیروان زیاد خود از تقریباً نیم میلیون نفر دیگر از TikTok ، که بلافاصله از میزان شباهت او به پرنسس دی شوکه شده بودند ، به اشتراک گذاشت. در واقع ، شباهت آن چنان چشمگیر است که او می تواند به کریستن استوارت ، که در فیلم آینده بازی سلطنتی محبوب را دارد ، بدهد اسپنسر، فرار برای پولش این آموزش با تصویر یک راهنمای مصور قدیمی در مورد چگونگی دستیابی به مدل موی پر جنب و جوش لیدی دیانا قبل از شیرجه رفتن در یک ظاهر طراحی شده آغاز می شود.

ون راین راهنمای مصور را در Pinterest پیدا کرد و تصمیم گرفت از آن برای الهام بخشیدن به کوتاه کردن موهای خود در اواسط آوریل استفاده کند ، که همچنین در TikTok قرار داد. او موهایش را تا شانه های خود به صورت یک چوب چرنده با یک سری موی چتری و مقدار مناسب لایه های برش داده است. او برای ایجاد مدل موی دی ، موهای خود را به صورت جداگانه و با استفاده از برس خشک شده و محافظ گرما به دور از صورتش فر می کند. (برس گرم Hot Rise گزینه بسیار مناسبی برای استفاده است.) سپس او قبل از اینکه همه چیز را با اسپری مو تنظیم کند ، یک برس پارویی را از بین موهای خود می زند.

برای آشکار شدن نهایی ، او از پیراهن گل خاکستری به یک بلیزر خاکستری و یک گردنبند مروارید تغییر شکل داده تا دقیقاً شبیه لیدی دیانا شود. وان رین به وضوح یک عاشق بزرگ زیبایی قدیمی است. فقط با یک پیمایش در اینستاگرام او لحظه ای شما را به دوران پرهیاهوی دهه 70 منتقل می کند. او می خواست با این ویدیو از سبک دیانا تعریف کند و به وضوح موفق شد. وان ریجن گفت: “دیانا مدت هاست که از بین رفته است ، اما من امیدوارم که میراث او را ادامه دهم ، حتی اگر این فقط کمی با استفاده مجدد از مدل موهایش و نشان دادن آن به دیگران در اینترنت باشد.” جذابیت. “این یک برش پیچیده و زیباست ، و من آن را دوست دارم.” ما هم انجام می دهیم.

این داستان در اصل در ظاهر شد جذابیت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>