باب فرفری مدل موی تابستان است – آنچه شما باید بدانید اینجاست

[ad_1]

سراتو بعد از مسواک زدن موهایم را خرد کرد. او هیچ وقت وقت خود را برای اصلاح این اینچ از دست نداد – اما این مجسمه سازی دقیق بود که من را هیپنوتیزم کرد: واضح است که آرایشگران در سالن مونا برش های افسانه ای خود را یک شکل هنری می دانند ، و به هر یک از بافت ها اجازه می دهد تا در تمام طبیعت طبیعی خود پیشرو باشند. زرق و برق شگفت آور بود که به نظر می رسید موهای من به محض بلند شدن وزنه ای پرواز می کنند. همانطور که او غرق می شد ، سراتو به من گفت که چگونه شگ های بوکی از اواخر سال و بر عشق او به توانایی بافت های فوق العاده سبک برای گرفتن اشکال غیر متعارف مانند مربع و مثلث ، برتری سلطنت کردند.

بعد ، برای شستشو و شرایط به سمت سینک ظرفشویی حرکت کردیم ، جایی که سراتو محصولات مورد علاقه فعلی خود را برای یک ظاهر طراحی به من نشان داد: کرم یکپارچه حلقه شده و سمباده سباستین. او بیش از همه الگوهای منحنی و موی منحصر به فرد را که روزانه به سالن وارد و خارج می شوند جمع کرد (بعضی از آنها در یک دست غرق و صندلی در سالن کوچک قابل مشاهده است). درست مثل موهای کوتاه ، فضای موجود در فضا سبک ، سرگرم کننده و معتبر بود.

وقتی نوبت به مراقبت می رسد ، برش موج دار همانقدر سرد است که نگهداری آن نیز آسان است. جدا از محصولات فوق ، سراتو قسمتی از تریم های سه ماهه را سوگند می خورد. او می گوید: “من معتقدم که موهای فر باید هر چهار ماه یکبار نگهداری شوند ، حتی اگر سعی کنید آنها را رشد دهید.” “هر چهار ماه یکبار متوجه می شوید که روزهای شستشوی شما طولانی تر می شود. سپس ، هنگامی که شروع به خشک شدن می کنید ، آنها از بین می روند ، و سپس هرگز نمی توانید به طول مورد نظر خود برسید. هنگامی که ماه پنجم را وارد کردید ، شروع به از دست دادن شکل خود می کنید ، احساس می کنید در تلاش هستید – سپس از محصولات بیشتری استفاده می کنید. “

کرم مدل موی پیچ خورده سباستین

کرم مدل موی پیچ خورده سباستین

فوم یکدست کننده لیفتور پیچ خورده سباستین

فوم یکدست کننده لیفتور پیچ خورده سباستین

تعویض مو یک راه حل درست و واقعی برای فرار از فانک است و من قطعاً برخی از عجایب ناشی از همه گیری را با بن بست ها پشت سر گذاشتم. وقتی اینچ اینچ را خرد می کنید ، یک وزن داخلی نیز بلند می شود ، و تسکینی که از درون احساس می کنید به شکل خوش بینی مطمئن و شاید جذابیت مرموز ظاهر می شود. روح من نه تنها به لطف باب صاف (که من به شدت توصیه می کنم حداقل یک بار در زندگی خود را امتحان کنید) ، بلکه به دلیل خوشامدگویی مونا و روحیه و آزمایش آزمایش های تخصصی تیمش احساس سبکی می کرد. این که آیا به دنبال یک تغییر عمده هستید یا برخی تغییرات جزئی در زمزمه های حلقه زدن در زندگی واقعی ، به دنبال سبک های با استعدادی باشید که با شور ، اعتماد به نفس و اشتیاق به فرها نزدیک می شوند. اگر اتفاقاً در نیویورک حضور دارید ، هنرمندان The Mona Cut شما را تحت پوشش قرار داده اند – و از لحظه ای که شانه شما بالاتر است نترسید. چرا که اگر نه اکنون ، چه زمانی؟

قبل و بعد.

ارین پارکر

موارد زیر را برای مراقبت از یک برش تازه در تابستان خریداری کنید.

ماسک موی شفا دهنده Playa

ماسک موی شفا دهنده Playa

Bread Beauty Supply مو شستشوی ملایم شیری مو

Bread Beauty Supply مو شستشوی ملایم شیری مو

ژل حلقه ای PATTERN
اسپری انرژی دهنده و شاداب کننده Ouidad Botanical Boost Curl

اسپری انرژی دهنده و شاداب کننده Ouidad Botanical Boost Curl

ارین پارکر نویسنده زیبایی و سبک در نیویورک است. او را در اینستاگرام دنبال کنید erinhaveadream.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>