باب “کاغذ برش” برای تابستان پرطرفدار است

[ad_1]

همه ما تمایل داریم که پایان قفل شدن را با یک ضربه یا در مورد موهایمان ، یک حباب مشخص کنیم. سبک چاپلوس جهانی به عنوان محبوب ترین انتخاب برای سال 2021 در نظر گرفته شده است ، هر کسی که پس از ماه ها رشد و رشد و ضعف موهای بدن ، عجله می کند تا یک ملاقات سالن را برای خرد کردن انتخاب کند.

در حالی که ما کاملاً درازا تنظیم شده ایم ، اما تصمیم گیری در مورد چه چیزی هنوز وجود دارد نوع از باب بهترین است. باب شگ وجود دارد: بافتی طبیعی ، طبیعی و کمی اومف در تاج. باب نامتقارن: پیچ و تاب کلاسیک برش باب کلاسیک که یک طرف آن از دیگری بیشتر است. و باب خارج شده: در غیر این صورت به عنوان لوب یا باب طولانی شناخته می شود ، که گزینه عالی برای هر کسی که نمی تواند متعهد به قطع بیش از حد اینچ باشد ، ارائه می دهد. حتی باب مدرن دیانا نیز وجود دارد که از آخرین فصل فصل الهام گرفته شده است تاج، که دارای یک قسمت عمودی طرف و حجم و لایه ها در طول طول است.

یک برش کلاسیک دیگر که همیشه یک شرط بندی مطمئن است ، یک باب فوق العاده صاف ، یا همان باب کاغذ برش است که موهای شما را به صورت تیغ تیغ و بدون لایه در می آورد. این سبک نه تنها شیک به نظر می رسد. اگر لایه های طولانی پوشیده اید و یا انتهای رنگ آمیزی شده یا آغشته به فرو رفته اید ، یک بوم خالی زیبا ایجاد کرده اید ، می تواند یک روش عالی برای تنظیم مجدد مو باشد. بعلاوه ، اگر موهای نازک یا ظریفی دارید ، لبه صاف مانند یک توهم نوری عمل می کند ، موها را ضخیم تر و براق تر نشان می دهد.

به اسکرول ادامه دهید تا بهترین بهترین حباب های کاغذ برش داده شده برای تصویر را ببینید و در وقت آرایشگاه به آرایشگر خود نشان دهید.

باب زیبا ، صورتی رنگ برش خورده

صورتی پاستلی تا سال 2021 به طرز چشمگیری بازگشته است ، به شرطی که با یک باب براق کاغذی براق همراه باشد تا موج های جشنواره.

باب کاغذ برش خورده

تا به حال کمی مایل است به طوری که قسمت جلو بیشتر از پشت می نشیند ، این گزینه مناسب برای موهای ضخیم تر است.

باب کلاسیک بریده کاغذ

بلوند کلاسیک رنگ موی تابستانی عالی است و با یک باب کاغذ برش ، هرگز بهتر به نظر نمی رسد.

باب برش کاغذی به رنگ بلوک

رنگ های بلوک ، از نظر انتخاب رنگ مو و لباس ، حتی درام و وضوح بیشتری را به تکه کاغذ بریده می کنند.

حلقه کاغذ برش حلقه ای

نورپردازی حلقه ای ، آخرین روند مو که به رنگهای مختلف قاب بندی چهره می افزاید ، می تواند تکه کاغذ را بریزد و به نوعی مبهم تبدیل کند.

باب کاغذ برش خورده

برای هر کسی که بخواهد همه علائم شکاف را خرد کند عالی است ، ظاهر بریده شده باعث می شود مو از هر زمان دیگری سالم تر به نظر برسد.

باب برش کاغذی به طول فک

صدای بلوند یخی یک کاغذ برش خورده را به سطوح جدیدی از براقیت می رساند.

این داستان در اصل در ظاهر شد زرق و برق انگلستان

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>