“باب کوچک” مدل مویی است که با کمبود تعمیر و نگهداری در سال جاری تنظیم می شود

[ad_1]

محبوبیت مدل موی باب هیچ نشانه ای از کاهش ندارد. بود این مدل مو به طور کامل در سال گذشته انجام شده و به نظر می رسد که سلطه خود را برای سال 2021 نیز حفظ کند. در حالی که در حال حاضر تکرارهای مختلفی از سبک کلاسیک وجود دارد (برای اولین بار باب فرانسوی) ، اما اکنون تازه به زمان مناسب برای بهار ظاهر می شود. وارد شوید: باب کوچک.

اگر باب فرانسوی را دوست داشتید ، نسخه کوچک همان را ارائه می دهد نمیدونم چیه و حساسیت بی دردسر ، اما با چند تفاوت اساسی سبک. لوک هرشسون ، بنیانگذار Hershesons ، که راه خود را در مورد سبک می داند ، می گوید: “طول یک تمایز مهم با باب کوچک است.” “این به اطراف خط فک برخورد می کند که” کمی “می کند و احساس نرمی می کند.” شکل کمی جسورانه تر از انواع دیگر حباب ها ، این برش مناسب برای هر کسی است که از موهای بلند قفل شده خود رنج می برد – و طول موج دار آن را به یک سبک عالی برای پذیرش هنگام گرم شدن تبدیل می کند.

نمونه های خوب حباب های کوچک شامل سبک چانه زدن چربی و موی پرده تیلور لشای است. وینونا رایدر در دهه 90؛ و مدل باربارا والنته ، که باب فرفری او همیشه در باند ایستادگی می کند. Hersheson برخی از آنها را با همان حاشیه کوچک و نرم نرم برای کم اثر آملی کاهش داده است ، اما هشدار می دهد که این ظاهر برای همه مناسب نیست ، بنابراین از آرایشگر خود نظر بگیرید. به غیر از این ، بر روی همه فرم ها و بافت های صورت عملکرد درخشانی دارد. به ویژه دختران فرفری ، می توانند باب کوچک را با غرور از پا درآورند.

هرشسون می گوید: “آنچه که این ظاهر عالی را به وجود می آورد ، بافت طبیعی و پایان ناقص آن است.” اگر پوشیدن موهایتان کاملاً طبیعی نیست ، اگر می خواهید موهایتان را خشک کنید ، خشک کنید ، اما یک اسپری آب یا غبار روی آن را غبارآلود کنید. شما می خواهید که “فقط در روز مرطوب لندن بیرون بیاید” به پایان برسد. ” حداکثر مقدار کالایی که شما نیاز دارید یک کرم حالت دهنده برای کاهش وزهای اضافی است (اگر شما را آزار می دهد) یا کمک به حاشیه وحشی است ، اما ایده این است که آن را ناقص ، طبیعی و کاملاً بدون مدل نگه دارید.

خبر مهم دیگر – و دلیل دیگر اینکه این سبک را بعنوان نگاه موردعلاقه پس از Covid انتخاب کنید – این است که نیازی به قطع مداوم آن نیست. “وقتی رشد کرد ، چیز دیگری می شود. هرچه طولانی تر می شوید ، چند مرحله خوب از آن خارج می شوید ، “می گوید هرشسون. “این یک کاهش چشمگیر سرمایه گذاری است.”

این داستان در اصل در ظاهر شد وگ انگلیسی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>