بازگرداندن المپیک لوری هرناندز ناموفق بود. اما این ممکن است بزرگترین پیروزی او باشد

[ad_1]

لوری هرناندز ، ژیمناستیک پر از حباب پنج پا و جوانترین زن آمریکایی برای حضور در المپیک ریو ، در سال 2016 با مدال طلا بازنشسته شد. چرا این کار را نمی کرد؟ در ورزشی با عمر کوتاه مشهور ، او در اولین فرصت جایگاه خود را از دست می داد (المپیک اولین دیدار مهم بین المللی وی بود) ، کار خود را انجام داد (او برای عملکرد خود در پرتو یک مدال نقره به خانه آورد و در کنار سیمون بیلز ، به Final Five کمک کرد تا طلا به خانه بیاورد) و از بالا دور شد. زمان آن فرا رسیده بود که هرناندز ، فقط 16 سال ، از شکوه و شکوه خود که بدست آورده است لذت برد.

او می گوید: “بعد از سال 2016 ، من واقعاً نمی خواستم ژیمناستیک انجام دهم.” “فقط همه این فرصت ها بود که در آینده بود و من آنها را به دست آوردم تحت تعقیب آنها ” او جوانترین رقیبی شد که تاکنون پیروز شده است رقص با ستاره ها و نه یک بلکه دو نوشت نیویورک تایمز کتابهای پرفروش او می گوید: “آنقدر تجربه زندگی در خارج از ورزش وجود داشت که به من پیشنهاد می شد.” “من مثل این بودم ،” بله ، من را داخل کن – این همان چیزی است که من می خواهم “.

او همچنین شروع به پردازش ژیمناستیک عوارضی که برایش گرفته شده بود. در حالی که او در حال استفاده از فرصت هایی برای تعریف خودش در خارج از ژیمناستیک بود ، این ورزش در میانه حساب یک فرهنگ مستند از سو abuse استفاده قرار گرفت. (هرناندز داستان خود در مورد سو abuse استفاده عاطفی توسط مربی سابق را در سال 2020 به اشتراک گذاشت.) در میان همه اینها ، هرناندز در سال 2018 فهمید که آماده نیست برای همیشه از ژیمناستیک دور شود – اما یادداشت هایی داشت. او می گوید: “من فکر کردم ، اگر من محیط را تغییر دهم و نحوه انجام کارها را تغییر دهم ، شاید نتیجه متفاوت باشد.” “من قصد ندارم خودم را از وسط نصف کنم تا بدست آورم [to the Olympics]. بدن من قبلاً این کار را انجام داده است و آن را دوست ندارد. بعد از سال 2016 پرورش و شفابخشی زیادی وجود داشت. “

حتی قبل از وقوع بیماری همه گیر ، به تعویق انداختن بازی های المپیک توکیو به مدت یک سال ، بازگشت یک چالش بزرگ بود – این لوری هرناندز بزرگتر و مستعد آسیب دیدگی در ورزشی بود که برای بدن های قبل از بلوغ طراحی شده بود ، با تناسب اندام متفاوت از 16 سال -خود رقابتی قدیمی داشت اما او همچنین از نظر ذهنی در مکانی بسیار سالم تر بود ، و درمان را شروع کرده بود و به عنوان مدافع سلامت روان شناخته شده بود. او می گوید: “درمان و باز كردن در مورد آنچه در مغز من اتفاق می افتد ، واقعاً مهم است زیرا هرچه چیزی را كه روی خودم سنگینی می كند بیشتر نگه دارم ، سنگین تر می شود.” “وقتی شروع به اشتراک گذاری با افراد دیگر می کنید ، خوب ، آنها نیز این سنگینی را با من دارند.”

جاده هرناندز به توکیو سنگین بوده است ، ابتدا با شیوع همه گیر ، و سپس با آسیب دیدگی همراه شده است زیرا او برای اولین بار در حدود 5 سال گذشته در فوریه امسال به رقابت بازگشت. فقط چند روز قبل از آزمایش های المپیک ژیمناستیک ایالات متحده ، که قرار است در 24 ژوئن برگزار شود ، هرناندز نامزد خود را برای حضور در تیم المپیک کنار گذاشت. برگرد

“با رفتن به سال 2016 ، این وزن بسیار سنگین احساس وجود داشت ، باید درستش کنم. مثل این ، من نیاز دارم که این اتفاق به شکلی عجیب و غیرانسانی بیفتد. ” این هرگز اولویت بازگشت او نبود. هرناندز ، که سفیر تیم لیلی متمرکز بر سلامتی است ، بخشی از موج ژیمناستیک ها است که شادی خود را پس می گیرند و سلامتی خود را در اولویت قرار می دهند. در ورزشی که سالها فرهنگ پیروزی در هر هزینه را تداوم بخشید ، این یک عمل رادیکال است. وی وقتی در اوایل سال جاری در تب و تاب آموزش او صحبت کردیم ، گفت: “برای داشتن انسانی سالم و داشتن سیستم پشتیبانی بزرگ در پایان روز ، این همان چیزی است که من نیاز دارم.”

هرناندز در تابستان امسال دیگر مدال المپیک به مجموعه خود اضافه نخواهد کرد. اما بازگشت او به دور از شکست است – این میراثی است که برای ژیمناستیک در حال تغییر بازی است. در بازگشت ، حتی در معرض خطر کوتاه آمدن در صحنه جهان ، هرناندز باید قدرت را پس بگیرد – چیزی که او با بیلز ، هم تیمی سابق خود (که با او در تور طلای بیش از المپیک Biles پس از المپیک دوباره خواهد شد) ، مشترک است. او در یک فرهنگ ورزشی که باعث خاموش شدن آنها شده بود به بانوان ورزشکار می پردازد. او باید شکوه را نه با مدال برای ایالات متحده یا با عنوان برای ژیمناستیک ایالات متحده بلکه با اهدافی که برای خودش تعیین کرده تعریف کند. “من مهارتی را تجربه کردم که قبلاً هیچ کس آن را انجام نداده بود و آن را بصورت ویدیویی دارم. نمی توانم صبر کنم تا بتوانم از تمام مهارتهایی که هرگز در آن شرکت نکردم یک حلقه را انجام دهم ، اما این مهارتهای جدید و مهیجی بودند. ” “این برای من سرگرم کننده خواهد بود.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>