بازگشت عروسک های دخترانه اصل 35 سالگرد

[ad_1]

به عنوان بخشی از 35 سالگی ، نام تجاری همچنین یک کتاب جدید منتشر کرده است ، هر آنچه باید بدانم از دختر آمریكایی آموخته ام، که سایگیلمان می گوید نوعی نگاه نوستالژیک 32 صفحه ای “رو به زبانی” است که به بزرگسالان اختصاص دارد. سپس در تاریخ 8 مه ، از طرفداران دعوت می شود تا برای یک جشن تولد 35 سالگی مجازی ، همراه با شگفتی های دیگر در طول سال ، به دختر آمریکایی و فروشگاه کیک Magnolia Bakery بپیوندند.

Josefina Montoya اصلی ، موجود در مه 2021

دختر آمریکایی

Felicity Merriman اصلی ، موجود در مه 2021

ادی واکر اصلی ، موجود در مه 2021

کرستن لارسون اصلی ، موجود در مه 2021

دختر آمریکایی

سامانتا پارکینگتون اصلی ، موجود در مه 2021

دختر آمریکایی

مولی مک اینتیری اصلی ، موجود در مه 2021

دختر آمریکایی

یخ زدگی و مهمانی ها کنار ، جشن واقعی همان چیزی است که این عروسک ها و داستان های آنها برای میلیون ها دختر در سراسر جهان نشان می دهد. سایگیلمن می گوید: “این داستان ها برای کودک یک آینه هستند تا بتوانند خود را ببینند.” زرق و برق. “گاهی اوقات دریچه ای به دنیای دیگر است که شاید آنها آنقدرها با آن آشنا نبوده اند اما می توانند از آن یاد بگیرند. ما همیشه دوست داشته ایم داستان های متنوعی راجع به تجربه آمریکایی تعریف کنیم ، اما همچنین به دختران الگوهای بسیار خوبی ارائه دهیم که باعث ایجاد شخصیت قوی می شود. “

سایگیلمان خاطرنشان می کند که گرچه نحوه لباس پوشیدن یک دختر یا اسباب بازی هایی که با آن بازی می کند با گذشت زمان تغییر کرده است ، “اصول اصلی دخترانگی و آداب و رسوم آنها تغییر نکرده است – مانند دوستانش ، خانواده اش ، جامعه اش ، انجام صحیح چیز بهتر بودن و الهام بخش کردن برای انجام کارهای بزرگ بنابراین به نظر می رسید که در حال حاضر از نظر فرهنگی بسیار مهم است که دوباره آن داستان ها را برای مخاطبان جدید بازگو کنیم. “

طرح اصلی برای کرستن

دختر آمریکایی

طرح اصلی برای سامانتا

دختر آمریکایی

طرح اصلی برای مولی

دختر آمریکایی

به عنوان بخشی از سی و پنجمین جشن ، دختر آمریكایی با هدیه ای بیش از 100000 دلار در كتاب های دختر آمریكایی ، در تابستان امسال با برنامه سوادآموزی کودکان را نجات دهید. مارک می گوید: “ما مدت هاست که این عقیده را داریم که خوانندگان قوی به رهبران قدرتمند تبدیل می شوند”

و برای ادامه هیجان بیشتر طرفداران ، این برند تصاویر جدیدی از عروسک های اصلی را نیز منتشر می کند که می توانید در زیر مشاهده کنید ، به همراه برخی از عکسهای قدیمی The Pleasant Company که در اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 منتشر شده است.

کرستن لارسون

کرستن لارسون ، دختری پیشگام که در سال 1854 در چادرهای مرزی مینه سوتا مستقر می شود ، یکی از سه شخصیت اصلی تاریخی بود که در سال 1986 معرفی شد.

دختر آمریکایی

موسس Pleasant Rowland با لوازم جانبی اصلی Kirsten ، Samantha و Molly ، همانطور که در این عکس بدون تاریخ از دهه 1980 در اینجا دیده می شود

دختر آمریکایی

سامانتا پارکینگتون

سامانتا پاركینگتون ، یتیمی كه در سال 1904 با مادر بزرگ ثروتمند خود در جنوب نیویورك زندگی می كرد ، یكی از سه شخصیت اصلی بود كه در سال 1986 معرفی شد.

دختر آمریکایی

مولی مک اینتیری

مولی مک اینتیری ، کودک جنگ جهانی دوم که در سال 1944 در جبهه های داخلی بزرگ شد ، یکی از سه شخصیت اصلی تاریخی بود که در سال 1986 معرفی شد.

دختر آمریکایی

عکس پرنعمت مولی و سگش ، بنت ، از سال 1986.

دختر آمریکایی

فلیسیتی مریمان

فلیسیتی مریمان ، دختری روحیه و مستقل که در سال 1774 در ویلیامزبورگ ، ویرجینیا بزرگ می شود ، اولین بار در سال 1991 معرفی شد.

دختر آمریکایی

Vintage Felicity در این عکس بدون تاریخ از اوایل دهه 90.

دختر آمریکایی

ادی واکر

آدی واکر ، دختری شجاع که از برده داری فرار می کند و خانواده اش را در سال 1864 مستحکم نگه می دارد ، اولین بار در سال 1993 معرفی شد.

دختر آمریکایی

ادی یک نمایش عروسکی و سبزیجات داشت که در این عکس پرنعمت بدون تاریخ نشان داده شده است.

دختر آمریکایی

ژوزفینا مونتویا

جوزفینا مونتویا ، دختری ساکت و دلواپس که در سال 1824 در هنگام افتتاح مسیر سانتافه در نیومکزیکو زندگی می کرد ، اولین بار در سال 1997 معرفی شد.

دختر آمریکایی

جوزفینا و لاک پشت کوچکش ، از این عکس پرنعمت سال 1997.

دختر آمریکایی

اینجا اولین دفتر عروسک دختر آمریکایی است ، همانطور که در سال 1986 دیده شد. آنها راه طولانی را طی کرده اند!

دختر آمریکایی

شش عروسک اصلی در وب سایت American Girl موجود است و هر کدام با قیمت 150 دلار به فروش می رسند.

دختر آمریکایی تولدت مبارک! 35 ساله شدن هرگز خیلی سرگرم کننده به نظر نمی رسید!

جسیکا رادلوف است زرق و برق سردبیر ساحل غربی. برای دیدن عروسک پرنعمت Kirsten او ، می توانید اینستاگرام او را بررسی کنید اینجا.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>