بالم لب مورد علاقه Alexandra Daddario کمتر از 2 دلار است

[ad_1]

شما الكساندرا دادداریو را در همه چیز از پرسی جکسون مجموعه فیلم به دختر جدید و داستان ترسناک آمریکایی: هتل. اما شما او را در چیزی کاملاً مانند نمایش جدید HBO ندیده اید ، نیلوفر سفید. هجو اجتماعی یک قطعه گروه واقعی است. داداریو در کنار کانی بریتون ، جنیفر کولیج ، جیک لسی و دیگران به عنوان میهمانانی که از یک استراحتگاه مجلل هاوایی بازدید می کنند ، لباس می پوشد. این مجموعه که توسط مایک وایت نویسنده / تهیه کننده / بازیگر خلق شده است ، کاوش جذاب امتیاز ، استحقاق و ثروت است. دارای 86٪ امتیاز چشمگیر است گوجه فرنگی.

دادداریو می گوید: “حضور در چیزی که مردم دوست دارند بسیار خوب است.” زرق و برق. “من آن را دوست داشتم و فیلمبرداری آن را دوست داشتم ، و با مایك وایت تا حدی ناسالم وسواس دارم. بنابراین من خوشحالم كه مردم در حال نمایش هستند و می دانند كه او چه می خواهد بگوید ، و خیلی جالب است كه بخشی از آن باشی “

الکساندرا دادداریو در کنار مایک وایت وسواس بیشتری دارد. که در زرق و برقآخرین نسخه از Your Fave’s Faves ، او همه چیز را برای این روز خوشحال می کند – از لباس شنا تا عینک آفتابی گرفته تا خرید غیرعادی که نمی توانست در برابر آن مقاومت کند.

راحت ترین کفش های ورزشی که خودم دارم

من با این جفت Allbirds که دارای مواد پیراهن نرم است وسواس دارم. من وسواس آنها را دارم زیرا نیازی نیست که جوراب با آنها بپوشید. پاهایتان کاملاً نرم و صاف نمی شوند ، زیرا این یک پیراهن برای پاهای شما است. آنها بسیار راحت هستند و فقط می توانید هنگام کثیف شدن آنها را در ماشین لباسشویی بیندازید. مال من سفید است ، بنابراین من آنها را زیاد در ماشین لباسشویی می اندازم. مواد شلوار عرق روی آنها شگفت انگیز است.

ظاهر مورد علاقه فرش قرمز من که پوشیده ام

یک لباس کوتاه و گلدار صورتی بود که من برای اولین فیلم فیلم نیکلاس اسپارک پوشیدم ، انتخاب. در ابتدا من اینطور بودم: “نه ، من نمی خواهم آن را بپوشم. این خیلی دخترانه است. من نمی دانم.” و خدا ، من اسم طراح را فراموش می کنم ، اما به دلایلی در ابتدا خیلی ضد لباس بودم. من مثل این بودم: “این من نیستم. دخترانه است. ” و بعد وقتی عکسهای خودم را دیدم ، فکر کردم: “خوشحالم که به تبلیغات و آرایشگر خود اعتماد کردم زیرا بسیار زیبا است.” و من آن لباس را خیلی دوست داشتم. این فقط نشان می دهد که من این تصورات قبلی را در مورد مد یا آنچه دوست دارم داشته ام ، و به من آموخت که من واقعاً در لباس پوشیدن بد هستم ، متر در لیست بدترین لباس. بنابراین به یاد می آورم که فکر می کردم ، “اوه ، این وحشتناک خواهد بود” ، و سپس یکی از موارد مورد علاقه من بود.

جیسون لاوریس / گتی ایماژ

انگیزه خرید اواخر شب که در قرنطینه کردم

من در حین قرنطینه خرید آنلاین زیادی انجام دادم. بیشتر من نیازی به آن نداشتم. همه ما در قرنطینه با این مشکل روبرو بودیم ، مانند این که “من باید ساعت سه صبح این مشکل را داشته باشم.” بنابراین من یک مجموعه چمدان جدید از پاراول سفارش دادم. نمی دانم چرا اینقدر چمدان دارم ، اما مطمئن شدم این مجموعه چمدان های رویاهای من است. و اکنون در کمد من نشسته است و من حتی از آن استفاده نمی کنم. من هنوز از چمدان های خود استفاده می کنم. اما چمدانی بسیار زیبا بود. بنابراین این گنگ بود ، اما سلام ، بسیار زیبا است!

خط لباس شنا که من با آن وسواس دارم

هنگامی که در حال فیلمبرداری بودیم ، من خرید بسیاری از لباس شنا را بر اساس وجود پاپاراتزی در ساحل منطقی کردم. مثل اینکه ، آنها هر بار نمی توانند من را با همان بیکینی ببینند! [Laughs] فروشگاهی در چهار فصل در وایلا بود که ما در آن اقامت داشتیم ، بنابراین من تعدادی را به آنجا رساندم. و بعد من عاشق کالکتیو Saltwater هستم. آنها کت و شلوارهای زیبا ، یک تکه کاملاً سکسی و همچنین بیکینی های عالی می سازند. من عاشق وسایل آنها هستم. ساده است ، اما بسیار مناسب است. من در حال حاضر یکی در کیفم دارم ، که نمی دانم چرا چون در بوداپست هستم ، اما آبی روشن است و بسیار زیبا یک پارچه است. یکی از موارد مورد علاقه من بیکینی برهنه ای است که دارم.

عینک آفتابی مورد علاقه من

من عاشق عینک آفتابی ایلستوا هستم. می دانم وقتی چیزی را بیش از یک سال می پوشم دوست دارم. همه جا را با خود می برم.

عینک آفتابی Camille 64 توسط Illesteva

عینک آفتابی Camille 64 به رنگ قهوه ای

میان وعده مورد علاقه من روی صحنه

Piña coladas. فکر می کنم یک روز دیگر یک پیناکولادا داشتم. وقتی مشغول کار هستم ، من piasa coladas نمی نوشم ، اما ما هر روز غذای یکسانی داشتیم زیرا شما از سرویس اتاق سفارش می دادید. من همیشه یک بشقاب اسپاگتی و یک چیزویچ نارگیل با چیپس ریشه تارو تهیه می کردم. ما همچنین برای تغییر سرعت سفارش خرید دادیم ، بنابراین ما زیاد تایلندی انجام می دادیم.

محصولات مراقبت از پوست که همیشه به آنها اعتماد دارم

من عاشق دختر وینتنر هستم. این یک روغن صورت بسیار گران قیمت است ، اما بسیار شگفت انگیز است. این می تواند جای مرطوب کننده شما را بگیرد ، بسیار خوب است. از طرف دیگر ، بالم لب مورد علاقه من فقط 2 دلار هزینه دارد. قبلاً آن را در داروخانه تصادفی نزدیک خانه ام تهیه می کردم ، اما اکنون آن را به صورت عمده در آمازون سفارش می دهم و همه آنها در آپارتمان دوست پسر من است. به آن مومیایی کردن لب کره کره کاکائو از Cococare می گویند. ضد آفتاب چیز دیگری است که همیشه با خود دارم ، اما به هیچ مارک خاصی وابسته نیستم. تا زمانی که من آن را داشته باشم ، این تنها چیزی است که مهم است. و من همیشه یک کلاه بیس بال نیز به همراه دارم.

مرهم لب کره کره کاکائو Cococare

بالم لب کره کره کاکائو توسط Cococare (10 بسته)

برنامه تلویزیونی که نمی توانم از آن سیر شوم

خیلی داغ است، فصل دو. من الان وسط آن هستم و خیلی درگیر آن هستم ، اما من به طور تصادفی دیدم که دو شخصیت در پایان با هم قرار گرفتند و من خیلی دستپاچه شدم که یک اسپویلر گرفتم. اما اوه خوب این فقط یک نمایش بسیار خنده دار برای تماشای آن است.

کتاب مورد علاقه من برای خواندن

من شیفته فیتزجرالدها شده ام. دوباره خواندم گتسبی بزرگ ، که بعد از داشتن عشق و دلشکستگی واقعاً به طور متفاوتی مورد توجه قرار می گیرد و غیره … خیلی جالب است که قبل از گذراندن هر یک از این تجربیات ، آنها را بخوانند که در مدرسه بخوانید. شما واقعاً آن را درک نمی کنید. بنابراین خواندن آن در بزرگسالی چنین تجربه عمیقی است و من وسواس او و زلدا و رابطه آنها را پیدا کردم. من یک کتاب از نامه های عاشقانه آنها را هم خواندم. این نامه های واقعی آنها است ، و به جنگ و دنیای اطراف آنها می پردازد ، اما تمرکز واقعی آنها خودشان و آنچه در زندگی آنها می گذرد است.

جسیکا رادلوف است زرق و برق سردبیر ساحل غربی. می توانید او را در اینستاگرام در دنبال کنید @ jessicaradloff14.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>