بانوی اول جیل بایدن سگهای خود را روی کیف خود نقاشی کرده است

[ad_1]

اوج “مادر سگ” لرزش دارد. دکتر جیل بایدن اخیراً کیف جلوی والنتینو را با کارهای هنری سفارشی در جلو حمل کرده است: یک J ، احتمالاً برای جیل ، و پرتره های دو سگش ، Champ و Major را که با دست ساخته شده است.

جزئیات توسط صفحه شش، که گزارش می کند لوازم جانبی Valentino Garavani Rockstud است ، و این طراح کالایی را به همراه پرتره های حیوانات خانگی با قیمت کم و کم 2000 دلار در هر پاپ ارائه می دهد. اینجا را کلیک کنید تا تمام روش های سفارشی سازی کیف را با استفاده از تصویر حیوانات با استفاده از تصویرگر Riccardo Cusimano مشاهده کنید.

کارلوس باراریا ، گتی ایماژ

در ماه جاری بانوی اول چند بار در حال حمل کیف مشاهده شده است. شاید این راهی برای نزدیک نگه داشتن حیوانات در قلب او باشد که مجبور است برای کار به مسافرت برود.

تاسوس کاتوپودیس ، گتی ایماژ

دکتر جیل بایدن اخیراً در پی درگذشت سگ شکاری آنها ، بو ، که در سالهای کار باراک اوباما در کاخ سفید زندگی می کرد ، به خانواده اوباما تسلیت گفت. او در 8 مه پس از آنكه اوباما تأیید كرد سگ پس از نبرد با سرطان از بین رفته است ، نوشت: “بو برای همه ما لبخند آورد.

اوباما گفت: “امروز خانواده ما یک دوست واقعی و یک همراه وفادار را از دست داد.” در توییتر نوشت. “بیش از یک دهه ، بو در زندگی ما حضور مداوم و ملایمی داشت – از دیدن ما در روزهای خوب ، روزهای بد و هر روز در این بین خوشحال بود. او همه هیاهوی ناشی از حضور در کاخ سفید را تحمل کرد ، پوست بزرگی داشت اما نیش نمی زد ، دوست داشت در تابستان در استخر بپرد ، با بچه ها قابل انعطاف نبود ، برای قراضه های دور میز شام زندگی می کرد و موهای خوبی داشت. “

حیوانات خانگی خود را نزدیک نگه دارید ، دوستان. و اگر پول اضافی دارید ، جلو بروید و آنها را روی وسایل خود نقاشی کنید. در واقع حالا که به آن فکر می کنم بسیار زیبا است. کسی 2000 دلار دارد که می توانم قرض بگیرم؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>