بانوی اول جیل بایدن هنگام خرید و افرادی که احساس می کردند یک اسکرینچی می پوشید

[ad_1]

خال خال: دکتر جیل بایدن برای بازگشت به گذشته در سال گذشته بیشترین ظاهر مو را پوشانده است.

در تاریخ 12 فوریه ، بانوی اول آخرین عکس پنهانی خود را در توییتر قرار داد تا از “شیرین لابی” ، یک شیرینی فروشی متعلق به سیاه پوستان در واشنگتن دی سی ، “غذای ولنتاین” را دریافت کند. بایدن در توییتر خود نوشت: “زودتر توسطTheSweetLobby رها شد تا برخی از غذاهای ولنتاین را برای آخر هفته انتخاب کند.” “Shhh – به جو نگو!”

اگر فکر می کردید که ماکارون ها تنها چیزهایی هستند که قصد مردم را جلب می کنند ، بدیهی است که عنوان را نمی خوانید. پیروان حسابFLOTUS در توییتر نمی توانستند توجه نکنند به رنگ آبی او ، که احساس می کردند یک روش “طبیعی” تازه کننده برای جلوه دادن ظاهر او است. دکتر بایدن همچنین کت بلند صورتی ، گوشواره های گل و ماسک مشکی نیز به تن داشت.

یکی از کاربران پاسخ داد: “بنابراین بخشی از آنچه که من هرگز فهمیدم که به آن احتیاج دارم یک FLOTUS در یک اسکرانچی بود.” توییت آنها بیش از چهار هزار لایک دریافت کرده است.

“دکتر. بایدن با یک اسبی اسکارچی که شکلاتش را می خرد ، چیزی عادی است که من از FLOTUS به آن احتیاج دارم. ”

سایر کاربران نیز از این واقعیت استقبال کردند که دکتر بایدن برای خرید میان وعده های خود و همسرش رئیس جمهور جو بایدن از یک تجارت کوچک متعلق به سیاه پوستان ، لباس قابل قبول خود را پوشید. یکی از کاربران در توییت خود نوشت: “امروز ، دکتر بایدن ، بانوی اول ایالات متحده ، در همسایگی من بود و از یک تجارت بزرگ بزرگ متعلق به سیاه پوستان پشتیبانی می کرد.” “بله دوست دارم آن را ببینم.”

جیل بایدن به وضوح یکی از طرفداران تعطیلات فوریه است که به عشق اختصاص داده شده است. در تاریخ 12 فوریه ، بانوی اول همچنین چمن های کاخ سفید را با قلب های غول پیکر روز ولنتاین تزئین کرد. قلبهای صورتی ، قرمز و سفید پیامهای شیرینی مانند “شفابخشی” ، “شجاعت” و “صلح” دارند. او شخصاً امضا کرد قلب “شفابخش” ، “عشق ، جیل”.

دکتر بایدن به خبرنگاران گفت: “من فقط کمی لذت می خواستم.” “با همه گیری ، همه احساس می کنند که کمی پایین آمده است. بنابراین فقط کمی لذت است. کمی امید. همین. “


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>