با این 10 محصول از جامعه AAPI خرید و پشتیبانی کنید

[ad_1]

از ابتدای همه گیری ، جنایات نفرت بر علیه آمریکایی های آسیایی و جزایر اقیانوس آرام با سرعت نگران کننده ای افزایش یافته است و ایمنی جامعه AAPI پس از کشته شدن هشت نفر در سه سالن ماساژ در نزدیکی آتلانتا – شش مورد که زنانی از نژاد آسیایی بودند.

در بیانیه ای از شورای سیاستگذاری و برنامه ریزی اقیانوس آرام آسیا آمده است که Stop AAPI Hate ، ائتلافی که برای جلوگیری از تبعیض و خشونت علیه مردم AAPI در طی Covid-19 ایجاد شده است ، تقریباً 1500 گزارش از نژادپرستی ، سخنان نفرت ، تبعیض و حملات فیزیکی علیه آسیایی ها و آمریکایی های آسیایی-آسیایی فقط تا بهار سال 2020 در سال جاری ثابت شده است که اقدامات مضر تنها در حال افزایش است ، بسیاری از افراد به دنبال راه هایی برای حمایت و محافظت از جامعه AAPI و افراد آسیب پذیر هستند.

منابع زیادی برای کمک به شما در دسترس است ، شروع به آموزش خود در مورد تجربه آمریکایی آسیایی و سابقه طولانی زن ستیزی و خشونت علیه زنان آسیایی. همچنین می توانید با کمک مستقیم به بودجه ، سازمان ها و موسسات خیریه و یا خرید محصولاتی که به جامعه AAPI باز می گردند ، آگاهی و اقدام را انجام دهند. بسیاری از مارک ها با انتشار خطوطی که به نفع امنیت و آسایش آمریکایی های آسیایی آمریکایی و جزایر اقیانوس آرام در سراسر کشور هستند ، وظیفه خود را برای مبارزه برای عدالت انجام می دهند. برای خرید ، پشتیبانی و کمک به # StopAsianHate – برای همیشه بروید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>