با تبدیل سادگی و راحتی ، اولویت مردم روند دکوراسیون مینیمالیستی را به خود اختصاص می دهد

[ad_1]

با تبدیل سادگی و راحتی ، اولویت مردم روند دکوراسیون مینیمالیستی را به خود اختصاص می دهد
منبع تصویر: INSTAGRAM / MINIMALIST.DECOR_

با تبدیل سادگی و راحتی ، اولویت مردم روند دکوراسیون مینیمالیستی را به خود اختصاص می دهد

روند دکوراسیون مینیمالیستی از زمان آغاز همه گیری جهانی در حال افزایش است. از آنجا که ضریب خوشبختی مردم در سراسر جهان کاهش یافته است ، آنها سادگی و راحتی را در خانه های خود ترجیح می دهند. و مینیمالیسم به نوعی توانسته است تمام سر و صدا و سر و صدا زندگی آنها را از بین ببرد.

مینیمالیسم مطمئناً روند جدیدی است و برای مدت طولانی باقی خواهد ماند.

1. فضاهای منظم و بدون سر و صدا به یک اولویت تبدیل شده اند

خانه ای با فضای بدون سر و صدا و وسایل ضروری سازمان یافته در هر اتاق چیزی است که امروز مردم می خواهند. زمانی بود که مردم مانند لیسانس زندگی می کردند ، جایی که همه چیز همیشه اضافی و ناخواسته است ، اما هنوز خانه شما را اشغال می کنند. ما از آن زمان تاکنون مسیری طولانی را طی کرده ایم. سبک زندگی مردم به لطف قرار گرفتن در معرض مینیمالیسم و ​​دکوراسیون دقیق در شبکه های اجتماعی بسیار پیشرفت کرده است.

2. افراد را سالم و شاد نگه می دارد

در تحقیقی در مورد عادات روزمره افراد ، مشخص شده است که بسیاری از افراد بدحال و ناسالم هستند زیرا خانه آنها بهم ریخته است ، یا مملو از محصولات مبلمان مداوم یا سایر اجسام غیرقابل اجتناب است که گرد و غبار جمع می کنند. به همین دلیل است که مردم تمرکز خود را به سمت اسباب کشی مینیمال و ساده نگه داشتن خانه خود معطوف می کنند. در مقایسه با افرادی که دارای دکوراسیون سنتی هستند ، جایی که هر اینچ اشغال می شود ، منجر به رضایت و سلامت بهتر می شود.

3. زیبایی خانه شما را بهبود می بخشد و باعث تجمل می شود

یک چیزی که مینیمالیسم به شما نوید می دهد راحتی در اوج است ، خواه اتاق نشیمن خود را فقط با تعداد کمی اتاق نشیمن بخواهید یا بالکن خود را با نیمکت مورد نیاز ، همه اینها در حالت مینیمالیست بودن فضای غالب است. مینیمالیسم در حال رونق است زیرا از نظر زیبایی خانه شما را بهبود می بخشد و لوکس بودن را به تصویر می کشد.

4. حداقل گرایی بیشتر و نگهداری کمتر

وقتی در تمام فضای داخلی خود از روش مینیمالیسم استفاده می کنید ، دیگر نیازی به تمیز کردن و گرد و غبار کردن هر گونه اثاثیه منزل نیست. اجزای کمتری با نگهداری کمتر متناسب هستند. هرچه بیشتر منزل خود را با مبلمان اضافی پر کنید که به صورت لحظه ای مورد نیاز است ، برای تمیز کردن آنها یا نگهداری هر واحد در صورت خراب شدن بیشتر دچار استرس خواهید شد.

5. سادگی بیشتر با قابلیت های بیشتر

انتخاب دکوراسیون مینیمالیستی برای خانه به این معنی نیست که شما باید با یک واحد تنظیم کنید ، اما به این معنی است که هر ماژولی را که می خرید باید عملکردی داشته باشد.

6. فضای زیاد – بیان آزادی

دلیل اصلی فراوانی مینیمالیسم فضای آزاد زیادی است که در اطراف باقی مانده است. همانطور که تم دکوراسیون مینیمالیستی را در خانه خود پیاده می کنید ، می توانید تغییرات بیشتری را که می توانید در این فضای سفید ایجاد کنید تجسم کنید.

این همان کاری است که مینیمالیسم با مردم انجام می دهد و به آنها چیزی می دهد که همیشه می خواستند. گرچه ممکن است در دسترس بودن فضا یک مزیت خوب برای شما نباشد ، اما مطمئناً این مزیت برای بچه ها یا حیوانات خانگی شما خواهد بود زیرا در فضاهای شهری ، باغ و حیاط خلوت کمبود وجود دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>