با چاپ گل ، اتاق خود را آماده تابستان کنید

[ad_1]

با چاپ گل ، اتاق خود را آماده تابستان کنید
منبع تصویر: INSTAGRAM / PROJECTNURSERY

با چاپ گل ، اتاق خود را آماده تابستان کنید

تابستان ها نیاز به ایده های دکوراسیون داخلی روشن و با طراوت را به همراه دارند. دکوراسیون داخلی نقش مهمی در مدیریت گرمای متشنج تابستان ها دارد. با انبوهی از ایده ها ، درست از افزودن رنگ دیوار به افزودن آن گیاهان سبز و نسیم گرفته تا تغییر ظاهر اتاق هایتان با پارچه های تنفسی ، می توانید هک های مختلف دکور را برای غلبه بر گرمای خورشید کشف کنید!

وقتی به تابستان ها فکر می کنید ، چیزی که به ذهن شما خطور می کند گل ها است. چاپ های گل گزینه تزئینی است که به فضای داخلی گرما و راحتی می بخشد. سایه های ظریف ، پاستلی یا رنگ های روشن و بلند به این چاپ ها اجازه می دهد اتاق خواب شما را برجسته کند و آن را به فضایی گرم و پر از زندگی تبدیل کند. یکی دیگر از مزایای نقوش گل این است که تمایل دارند حواس را از هرگونه نقص و نقص در فضای داخلی دور کنند.

تصاویر پس زمینه:

کاغذ دیواری با چاپ گل یکی از رایج ترین گزینه هایی است که افراد هنگام افزودن جلوه ای گل به اتاق خود انتخاب می کنند. این چاپ ها هزاران تنوع دارند: ساده و دقیق در طرح های مختلف از گل های بزرگ تا گل های کوچک.

“هنگامی که مهارت در تزئین اتاق خواب خود را با استفاده از چاپهای گل به دست آوردید ، متعجب خواهید شد که چگونه آنها در روحیه تقویت شده صبح و احساسات مثبت هنگام خواب کمک می کنند. با این حال ، شما نیازی به استفاده از تصاویر پس زمینه چاپ گل در کل اتاق خواب ندارید ، برجسته سازی یک دیوار تنها می تواند جذابیتی ظریف به اتاق آماده تابستان شما اضافه کند. “

روتختی و تودوزی:

تابستان امسال تغییر شکل دادن به گل خود به همان اندازه که به نظر می رسد کار سختی نیست! هیچ چیز بیشتر از روتختی و پرده تخت خواب چاپی گلدار و روشن در اتاق خواب شما نمی گوید. شما می توانید ملافه های مخصوص چاپ گلدار که مکمل دیوارهای رنگی جامد شما هستند ، تهیه کنید یا پرده های روشن را با گلدوزی های ظریف و گلدار اضافه کنید تا نور کمرنگ وارد اتاق شما شود و حال و هوای گرم و دنجی به آن بدهد! گوپتا پیشنهاد می کند شما می توانید به سراغ یک صندلی ایستاده ، یک مبل راحتی ، روکش کوسن گل یا یک فرش پر جنب و جوش بروید.

اضافات ساده:

لازم است اطمینان حاصل کنید که تختخواب ، پرده یا الگوی دیوار شما در برخی از عناصر دیگر دکوراسیون اتاق تکرار شده است. عناصری که به اتاق خواب خود اضافه می کنید باید با الگوهای رویه مبلمان ، ملحفه و پرده نیز مکمل باشد. او نتیجه گیری می کند که عناصری مانند دیوار آویز ، یا گلدان گل یا قفسه های اتاق خواب زیبا به نظر می رسند و اتاق خواب شما را تابستان و زیبا می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>