با 5 تغییر کوچک در فضای داخلی خود بهار خوش آمدید

[ad_1]

داخلی
منبع تصویر: INSTAGRAM / THEARTREPORTER

با 5 تغییر کوچک در فضای داخلی خود بهار خوش آمدید

ما در حال تغییر برخی از سبک های زندگی هستیم که شامل ریختن کت های زمستانی ، خیساندن زیر آفتاب و تعطیلات مورد نیاز است! خانه خود را با رایحه گذار فصلی ، رنگهای روشن تر و موارد دیگر برای استقبال از بهار به روز کنید.

در اینجا برخی از نکات مقرون به صرفه در زمینه دکوراسیون بهار ارائه شده است که می تواند به خانه شما تغییر شکل تازه ای دهد. Ragunandan Saraf ، بنیانگذار و مدیرعامل ، مبلمان Saraf ، چند روش را ذکر کرده است که به شما کمک می کند تا یک چشمه لمسی را به خانه خود بریزید و در صورت وجود ، هزاران دلار هزینه نمی کنید!

تمیز کردن بهار – خانه خود را بهم بریزید

“زمان شروع با نام تجاری جدید اکنون آغاز شده است!” ، فصل بهار چند شروع تازه و تمیز است. زمان تازه سازی زندگی ، با شلوغ کردن خانه پس از شبهای تاریک و سرد زمستان ، شروع و استقبال از فصل بهار در خانه شما آسان و ابتکار عمل است.

از آنجا که حمام و آشپزخانه تمایل به آشفتگی دارند. بنابراین ، چیزهای بی نظمی را که هیچ فایده ای ندارد و افرادی را که نمی خواهید نمایش دهید جمع کنید. آنها را داخل قفسه های مدولار با قفسه های بزرگ ، کمد و کشو قرار دهید و در داخل حمام ، از کابینت ها یا آینه های حمام با کابینت استفاده می کنید تا ظاهری تمیز داشته باشید. به همین ترتیب ، در اتاق جلویی ، فضای بیشتری را برای قطعات مبلمان مخلوط با سبک و کارایی مانند مبل های L شکل ، تخت های تختخواب شو و غیره برای ظاهر بدون سر و صدا ایجاد کنید. همچنین فراموش نکنید که اتاق خواب اصلی خود را با به کار بردن یک کمد با فضای ذخیره سازی و یک کمد جادار و مرتب اضافی برای خود مرتب کنید.

شکوفه های خانه را بیاورید

‘با خرید چند گل تازه و دوست داشتنی بهار خوش آمدید. آنها را در جایی قرار دهید که مرتباً از کنار آنها رد شوید. گلهای تازه بوی زیبایی دارند ، زیبا هستند و یک بهبود فوری در خانه محسوب می شوند! ‘ – چارلی توماس

خوب ، اکنون پس از اتمام سریع آشفتگی در خانه ، وقت آن است که دکوراسیون بهار را به خانه خود بیاورید! و این بدون گلهای تازه و سبزه هیچ چیز نیست. تزئین توسط گلها و گلكارهای داخلی برای تازه سازی با انواع بهاره مانند كاكتوس ها ، گیاهان مار و غیره ، كه نه تنها باعث زیبایی فضای سبز می شود بلکه به پاك سازی بهار نیز كمك می كند. این غالباً همان چیز کوچکی است که جهانی متفاوت و واقعی را برای یک ظاهر طراحی خانه بهار ایجاد می کند.

لوازم جانبی ملافه خود را بهار معرفی کنید

هرگز امکانات جدیدترین روکش های بالشتک ، روکش بالش ، ملافه و سایر لوازم تختخواب را دست کم نگیرید. ملزومات تاریک و راحت زمستانی خود را خاموش کرده و روکش های کوسن ، روکش مبل ، روکش کوسن ، ملافه و بسیاری موارد دیگر را با رنگ های روشن جایگزین کنید. در چاپ ، لوازم جانبی الگوهای گل بهاری شکوفا را انتخاب می کنید ، که به شما کمک می کند تا اعصاب و محیط خود را نیز آرام کنید. با افزودن به زمان حال ، تنوع جسورانه و بازیگوشانه دیگری مانند چاپ های هندسی و انتزاعی وجود دارد که به راحتی می توانید بیانیه عظیمی از بهار را در خانه خود ایجاد کنید. برای دوش گرفتن اتاق خواب خود از ملافه های الهام گرفته ما خرید کنید.

فضای خود را هوا نگه دارید

خوب ، با ریختن پرده ها و پرده های رنگ تیره یا سنگین ، خانه خود را هوا و شاداب می کنید و سپس پارچه های شفاف یا پنجره ها و پرده های درب رنگ روشن را جایگزین آنها می کنید. با استفاده از این ، شما طراحی گل و پارچه دنج را انتخاب می کنید تا احساسات تازه بهار را در خانه خود احساس کنید. بنابراین ، هنگام خرید پرده ، تأیید کنید که پارچه قابل تنفسی را انتخاب می کنید که ظاهری هوا و شیک ایجاد می کند. با پیشنهاد قیمت آویزهای سایه دار ضخیم و تیره ، یک خانه بهار آماده کنید.

دوباره رنگ کردن

یک گالن رنگ یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین ابزارها برای به روزرسانی برد شما به شیوه ای جایگزین و تأثیر خلاقانه بر سبک نمایشی است. خوب ، برای دکوراسیون بهاری ، رنگ هایی را انتخاب می کنید که شما را خوشحال می کنند. سقف ، دیوار لهجه ، درب یا کل اتاق خانه خود را با Pantone Fashion Trends of Spring 2021 رنگ آمیزی کنید. این شامل رنگ هایی مانند زرد روشن ، آبی فرانسوی ، Fraxinus pennsylvanica subintegerrima و بسیاری موارد دیگر است. تنها در طی چند ساعت خانه خود را به بهشت ​​بهار تبدیل کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>