بحران سبک شخصی ، پسا همه گیر

[ad_1]

حدود شش ماه مانده به قرنطینه ، مال دورهام یک سبک اعتراض به سبک شخصی داشت.

“من تصمیم گرفتم ،” شما می دانید چه ، من یک زن 34 ساله کوئین هستم. من می خواهم نوعی زن کوئر باشم که حلقه های زیادی را روی انگشتان خود دارد ، “” او می گوید.

قبل از همه گیری ، سبک او “بسیار زنانه” بود: او لباس و دامن را دوست داشت ، و موهای کوتاه و طبیعی خود را به رنگ رنگین کمان رنگ می کرد. گرچه پس از ماه ها در خانه با شلوار عرق ، خودش را پیدا کرد که می خواهد چیز دیگری را امتحان کند – پیراهن های دکمه دار ، شلوار سیگار ، بلیزرهای مخملی و البته همه آن انگشترها.

در شرایط عادی ، او می توانست نگاه جدید خود را در یک مهمانی شام با دوستانش امتحان کند و به اعتبار آنها پاداش دهد. هرچند که بود ، “من می بایست به خودم اجازه می دادم که این کار را برای خودم انجام دهم حتی اگر هیچ کس دیگری مرا نبیند ،”

این به ویژه به دلیل سابقه حضور در مد ، بسیار مهم بود – و به ویژه پر از درد. وی می گوید: “من همیشه چاق بوده ام و برای مدت طولانی رابطه پیچیده ای با لباس داشتم.” در حالی که او عاشق سبک شد ، کار زیادی طول کشید تا به جایی رسید که لباس پوشیدن برای همه وضعیت بدن او رفراندوم نباشد.

عدم حضور در دنیای بیرون امری بود که باید با آن کنار بیاید ، زیرا “بخشی از آن افرادی هستند که شاهد هستند و می بینند ، مانند:” این یک فرد چاق است که ظاهری جمع و جور و شگفت انگیز دارد. ”

اکنون ، از زمان دریافت دوز دوم واکسن ، او مرتب شده است در کمد لباس خود و می فهمد ، “” خوب ، من چه چیزی را با خودم به دنیای خارج می برم؟ او چه شکلی است؟ … آیا خیلی زیاد خواهد شد؟ “” او می گوید. “من فکر نمی کنم تا زمانی که اتفاق بیفتد بدانم.”

از چند جهت ، سال گذشته شرایط ایده آلی را برای تحول شخصی ایجاد کرده است. مهم نیست که ما چه کسی هستیم (یا یک سال پیش) ، زندگی همه ما تمام شده است. ما مجبور شده ایم که با خود بنشینیم – بیش از آنچه که احتمالاً هر انسانی مجبور به انجام آن است – و اولویت های خود را ارزیابی کنیم. روال کار ما تغییر کرده است و کمد لباس های ما نیز تغییر کرده است.

و گرچه بعید به نظر می رسد که ما از این زمان به یک باره در یک موج پیروزمندانه از مهمانی های رقص شلوغ ظاهر شویم ، آینده ای که در آن مهمانی شام با دوستان فقط یک جمعه شب عادی است ، و نه یک رویداد بالقوه گسترده برای گسترش ، از نظر ما به نظر می رسد وقتی آن زمان فرا می رسد ، ما می خواهیم چه بپوشیم؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>