برای اولین بار از جیجی حدید ، زین مالک و کودک خی با هم در ملا عام عکس گرفتند

[ad_1]

کسی هنوز روزانه کمی در حال پیمایش همه گیر خود در اطراف بلوک است؟ چون جیجی حدید و زین مالک هستند و آنها دختر کوچکشان خای را با خود بردند. روز پنجشنبه ، 25 مارس ، این مدل و نوازنده برای مدتی به هوا در شهر نیویورک رفت و برای اولین بار به عنوان یک نفر سه نفره عکس گرفت. خای ، که مادرش برای حفظ حریم خصوصی مراقب چهره اش در تصاویر است ، با خیال راحت در کالسکه سرپوشیده اش از چشم پنهان می شود ، اما هنوز هم یک تصویر خانوادگی شیرین است.

گاتهام / گتی ایماژ

در عکسها حدید و مالک به نوبت کالسکه را هل می دهند و حدی در یک لحظه حتی ماسک شریک زندگی خود را برای او تنظیم می کند. دیدن، این نحوه والدین شما در طی یک بیماری همه گیر است.

به ازای آژانس عکس گتی ، لیست های A برای صرف ناهار در غذاخوری مرکز شهر لبخند در خیابان باند بودند. این یکی از رستوران های مورد علاقه تیلور سویفت در شهر است ، بنابراین اگر دفعه دیگر که یک عضو تیم را برای صرف صبحانه در آنجا مشاهده کردید ، تعجب نکنید.

گاتهام / گتی ایماژ

حدید به تازگی در نمایش ورساچه موهایش را به دلیل بازگشت به باریک بوت قرمز زنجبیل روشن رنگ کرده است. او در 25 مارس با کت نارنجی قرمز و روسری هماهنگ ، رنگ خود را بازی داد. از اینستاگرامش ، به نظر می رسد که او مدتی رنگ را حفظ خواهد کرد. او دسته ای از شکلک های قرمز را در کنار آخرین سلفی خود قرار داده است – و اکنون که کمد لباس مطابقت دارد ، منطقی است که آن را به دنبال بهار کنیم.

از زمان ستاره راک ، مالک چیزهای کلاسیک تری را در یک کت چرمی و شلوار جین نگه داشته است. از همه مهمتر ، هر دو ماسک زده اند ، زیرا موارد COVID-19 در شهر نیویورک در حال افزایش است ، بنابراین همه مراقب باشید.

و صحبت از حفظ حس چشایی و بویایی شما ، حدید اخیراً یک کمپین یک زن را برای بازگرداندن سخت ترین آب نبات در سال 2000 ، Altoids Sours آغاز کرده است ، فقط برای اینکه مالک بتواند آنها را بچشد.

جیجی حدید یک مادر مأموریت است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>