بررسی تقویت کننده طلایی Beekman 1802: بهترین سرم ویتامین C برای پوست حساس

[ad_1]

قطعاً می توانید بگویید که سرم صورت و ویتامین C من بهترین دوستان هستند. من تقریباً همه گزینه ها را امتحان کرده ام ، از Skinceuticals CE Ferulic معروف گرفته تا موثرترین نسخه داروخانه ها. و صادقانه بگویم ، من همه آنها را دوست دارم. متخصصان پوست به طور مكرر ويتامين C را توصيه مي كنند زيرا اين ماده به طور قابل توجهي باعث روشن شدن ، يكنواختي بافت ، مقابله با آسيب هاي راديكال آزاد اشعه ماورا بنفش و تحريك كلاژن مي شود. این یک ستاره بزرگ دنیای مراقبت از پوست است.

یک مسئله من در مورد ویتامین C این است که قدرتمندترین نسخه ها کار خود را با استعداد انجام می دهند ، اما همچنین می تواند باعث تحریک انواع حساس پوست شود. من معمولاً در طول زمستان ، وقتی رادیاتور – دشمن فانی صورتم – با حرص و رطوبت رطوبت را از من می مکد ، از انبار سرم های ویتامین C که به دقت محافظت می شود ، دوری می کنم و صورتم را پوسته ای خشک و خشک می کند که حساسیت بیشتری نسبت به حد معمول دارد.

تاکنون بهترین راه حل کشف شده؟ سرم جدید Beekman 1802 Golden Booster Amla Berry Vitamin C که مخصوص بازی با پوست های حساس ساخته شده است. در حالی که اکثر سرم های ویتامین C نوعی ماده اصلی به نام اسید اسکوربیک L دارند ، این ماده آن را با 2٪ عصاره توت آملا عوض می کند: یک منبع گیاهی غنی از ویتامین C که کاملاً پایدار است و دارای مزایای اضافی است (ویتامین B ، فنل ها و اسیدهای آمینه).

برنت ریج ، MD ، پزشک و بنیانگذار Beekman 1802 می گوید: “بر اساس تحقیقات ما ، 2٪ آملا توت مقدار بهینه مقدار توصیه شده برای انواع پوست های حساس بود.” “اکثر مشتریان ما پوست بسیار حساس دارند. بنابراین ما بسیاری از مواد را مورد تحقیق و آزمایش قرار دادیم تا جایی که یافتیم یک گزینه فعال قوی ، با تمام فواید بالینی اثبات شده برای ویتامین C اما بدون هیچ گونه منفی ، مانند تحریک یا ثبات و مشکلات ذخیره سازی. “

نتیجه یک بطری بسیار زیبا و به نظر خوشحال از تقویت کننده طلایی است. همراه با عصاره توت آملا ، فرمول حاوی آشواگاندا و ریحان مقدس است که پوست را روشن می کند و به تقویت عملکرد طبیعی مانع شما کمک می کند (اولین خط دفاعی صورت در جلوگیری از از بین رفتن رطوبت). در حالی که من در ابتدا از اندازه کوچک کمی متعجب شدم ، وقتی که آن را برای آزمایش اجرا کردم همه مشخص شد. همانطور که از نامش پیداست ، این کار به عنوان یک سرم تقویت کننده طراحی شده است ، به این معنی که برای لذت بردن از اثرات حداکثر به 1-2 قطره بیشتر نیاز ندارید. Beekman 1802 توصیه می کند آن را با دستگاه مرطوب کننده پروبیوتیک Bloom Cream Daily جفت کنید و آن را مستقیماً در مرکز تلگراف بگذارید و ترکیب را با هم بچرخانید.

با مجوز از برند

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>