بررسی روبان موی بدون گرما: ما بیگودی بی حرارت را در سراسر TikTok امتحان کردیم

[ad_1]

استفاده از این کار بسیار آسان بود – من کمی کرم مرطوب کننده قدرت الهی Carol’s Daughter Strength را از میان موهای مرطوب خود رد کردم و آن را دور ابزار پیچش یا حلقه زنی پیچیدم ، و قسمت های اضافی مو را با هر بسته بندی اضافه کردم. من روز کار خود را از خانه دنبال کردم ، تصمیم گرفتم که گنگ به نظر نرسم ، مانند یک شاهزاده خانم قرون وسطایی به نظر می رسیدم. وقتی احساس خشکی کردم موهایم را بیرون دادم. به نظر من ، این فرها نسبت به سایر ترفندهای یک ظاهر طراحی شده بدون گرما که بسیار امتحان کرده ام ، بسیار مشخص و تمیز به نظر می رسند. فرها به اندازه كافی نیستند اگر از گرما استفاده كنم ، اما از بعضی جهات این را بیشتر دوست دارم زیرا اینها طبیعی به نظر می رسند ، نه مانند آن فرهای بشكه ای مجلل.

تالیا عباس ، سردبیر تجارت همکار

قبل از.

تالیا عباس

بعد از.

تالیا عباس

من هرگز احساس آمادگی بیش تری نسبت به قدم زدن در خانه با غلتک موی گرما زده ام در خانه نداشته ام. من قطعاً انتظار نداشتم که مراقبت از مو را به دوران لویی شانزدهم برای اولین بار از غلطک دور کنم ، اما من شکایت نمی کنم سنجاق زدن و غلت زدن تغییر مطلوبی نسبت به سوزاندن سوزنی است که من عادت کرده ام – و من از چگونگی ساده اجرای دستورالعمل بسیار قدردانی کردم.

مارک توصیه می کند موهای مرطوب را به دو قسمت تقسیم کنید ، سپس آنها را دور ساعت غلتکی یا خلاف جهت عقربه های ساعت بپیچید. من مورد اول را انتخاب کردم ، اما بلافاصله موهای ضخیم من چالش برانگیز بود. قبل از رسیدن به پیچ و تاب ، لازم بود که دو قسمت را به سه قسمت اضافی در هر طرف تقسیم کنم. من همه چیز را با غلطک های ابریشمی و پنجه محکم در اطراف غلتک نگه داشتم تا موهای من حدود 90٪ هوا خشک شود ، سپس اجازه دهید فرها پایین بروند. بعد از آن یک روغن هیدراتاسیون استفاده کردم تا کمی براق شود. با توجه به اینکه اولین تلاش من بود ، از نتایج راضی هستم ، اما فکر می کنم دفعه دیگر ابتدا موهایم را سشوار می کشم تا وز شدن ناشی از خشک شدن هوا را به حداقل برسانم.

بلا کاکیاتوره ، نویسنده زیبایی

قبل از.

شکارچی زیبا

بعد از.

شکارچی زیبا

نه برای رجزخوانی ، بلکه من موهای خوبی دارم (نگران نباشید ، پوست من بیش از این که جبران کند). این جایی بین صاف و موج دار است و تقریباً هر کاری را که می خواهم با کمترین سر و صدایی انجام می دهد ، بنابراین من فهمیدم که با موهای بدون گرما کار راحتی خواهم داشت. پس از نیمه خشک کردن موهایم و استفاده از مقداری سرم صاف کننده Pantene ، دو بار تلاش کردم تا آنچه را که احساس می کردم حتی قسمت هایی از مو است ، انجام دهم – من هرگز بافتنی خوب نبوده ام. پیچاندن آنها به اندازه کافی محکم دور روبان نیز چند بار تلاش کرد ، اما یک بار فهمیدم که به اندازه کافی آسان است.

صبح روز بعد ، طرفی که در آن می خوابیدم کاملاً افتاده بود ، در حالی که طرف دیگر همانند شب قبل محکم بسته شده بود. من در واقع هر دو نتیجه را دوست داشتم – یک طرفه ، اما نه موهای حلقه ای از یک طرف ، و موج ساحلی سست تری از طرف دیگر – و هر دو فقط با گذشت روز بهتر به نظر می رسیدند و کمی بیشتر زندگی می کردند. فقط آرزو می کنم هر دو طرف با هم مطابقت داشته باشند ، بنابراین از این به بعد برای چند ساعت در طول روز این مسئله را خواهم پیمود تا راه خوابیدن کنار خود را دور بزنم.

آنا موسلین ، معاون سردبیر

آنا موسلین
آنا موسلین

موهای من صاف است و ذهن خودش را دارد – بیشتر صبح ها ، من فقط هوا را خشک می کنم و اجازه می دهم کار خودش را بکند – بنابراین من کمی مشکوک شدم که وارد آن شوم. با این اوصاف ، شما همیشه آن چیزی را می خواهید که نمی توانید داشته باشید. من هر چیزی را امتحان می کنم که نویدبخش ارائه امواج زیبا و بدون آسیب به گرما باشد دستورالعمل ها روشن بودند و من بدون مشکل زیاد توانستم موهایم را سر جای خود قرار دهم.

من آن را یک شبه نگه داشتم. صبح ، با مجلل ترین فرهای زندگی ام از خواب بیدار شدم. به نظر می رسید که تازه از سالن بیرون آمده ام. ولی! من به دلیل استفاده نکردن از هر محصول یا اسپری مو خطای وحشتناکی مرتکب شدم ، بنابراین موهایم ظرف یک ساعت دوباره صاف شد. من دوباره از این استفاده می کنم ، و از اشتباهاتم درس می گیرم.

کیت روبان مخصوص فر موی گرم

کیت روبان مخصوص فر موی بدون حرارت

بلا کاکیاتوره نویسنده زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>