بررسی رژگونه رژگونه مستی: ما سعی کردیم قطره فیل مستی O-Bloos Rosi را روی پنج رنگ پوست بررسی کنیم

[ad_1]

ما در اطراف اینجا بسیاری از علاقه مندان به رژگونه را داریم ، به همین دلیل بسیار هیجان زده شده ایم که سرانجام لحظه خود را زیر آفتاب می گذراند. در حالی که رژگونه و خم شدن کرم در TikTok ظاهر می شود ، آنچه که آن را به عنوان یکی از محصولات ضروری تابستان تقویت کرده است (اولین بار آن را اینجا شنیدید!) اولین رژگونه برای پوست پوست با نام تجاری Drunk Elephant است.

از لحاظ فنی ، ترکیبی برای مراقبت از پوست با رژگونه ، Drunk Elephant O-Bloos Rosi Drops ، پس از قطره های برنزر ، دومین فعالیت این برند در زمینه آرایش است. مانند حالت اول ، رنگ صورتی و هلویی و براق Rosi Drops با ترکیبات مراقبت از پوست مانند روغن مارولا ، ویتامین F (اسید لینولئیک یا همان اسید لینولئیک) و ترکیبی از پپتید برای پوست پر رنگ و شبنم تقویت می شود. قطره ها را می توان در مرطوب کننده یا پایه شما برای یک درخشش گلگون کاملاً بیدار مخلوط کرد – مارک توصیه می کند با مخلوط کردن یک قطره از مواد برنز و رژگونه در مرطوب کننده مرطوب کننده Lala Retro یک “اسموتی” ساحلی درست کنید یا مستقیماً روی گونه ها قرار دهید برای یک برافروختگی با ظاهری طبیعی.

رژگونه بسیاری از موارد خوب را در پی دارد ، مانند بسته بندی شایان ستایش ، مواد تمیز و گیاهخواری ، و استفاده از نسیم آسان. اما ما نمی توانیم کمک کنیم اما کمی عصبی شویم که کلمات “سایه جهانی” را می بینیم ، همانطور که در مورد این رژگونه مشاهده می شود. بنابراین ما پنج تا داشتیم زرق و برق ویراستاران با رنگ پوست و تنظیمات مختلف آن را امتحان می کنند. در ادامه با بررسی های رژگونه صادقانه Drunk Elephant ادامه مطلب را بخوانید.

دینا پی ، سرمربی سردبیر تجارت

دینا پای

وقتی نوبت سرخ شدن می رسد ، بزرگ می شوم یا به خانه می روم. من پوست زیبایی برنزه دارم ، مخصوصاً در تابستان ، بنابراین به رنگدانه زیادی نیاز دارم تا ظاهر شود. خارج از خفاش ، احساس بی وز بودن این رژگونه مایع روی گونه ها را دوست داشتم – این یکی از ویژگی های اساسی در موج گرما پس از موج گرماست – و درخشش شبنمی روی گونه های من به جا می گذارد. به طور کلی ، این یک درخشش غیرجنسی ارائه می دهد ، این رویایی است که در تابستان پوست چرب دارید. با این اوصاف ، برای بدست آوردن رنگ دلخواه پوست ، چند لایه طول کشید ، بنابراین ممکن است به عنوان پایه ای برای رژگونه پودری ، برای افزایش سایش یا بیشتر به عنوان یک برجسته در قسمت بالای استخوان گونه ، بهتر کار کند.

بلا کاکیاتوره ، نویسنده زیبایی

شکارچی زیبا

قطره های برنز کننده Drunk Elephant یکی از محصولات مورد علاقه من در همه زمان ها است ، بنابراین من از تجربه این نمونه جدید بسیار هیجان زده شدم. رژگونه از نظر فنی دقیقاً همان چیزی را که قول داده بود انجام داد: یک یا دو قطره که به مرطوب کننده من آغشته شده بود ، پوستی کاملاً بیدار به پوست من بخشید و چند قطره بر روی گونه هایم برنزر ، رژگونه و هایلایتر من را در یک مرحله آسان ترکیب کرد. در حالی که بسیار زیبا بود و روی پوست من احساس شگفت انگیزی داشت ، من شخصاً رژ گونه ام را بیشتر در قسمت رنگی ترجیح می دهم (اینجا تقریباً با سطح دیسکو صحبت می کنیم). اگر زمزمه رنگ و براق شدن را دوست دارید ، این را دوست خواهید داشت – اما من می خواهم رنگ گونه ام اساساً فریاد بزند “من رژگونه می پوشم !!!” با این حال ، من آن را به عنوان یک برجسته که روی رژگونه روشن تری دوست داشتم ، دوست داشتم و فکر می کنم این یک جذابیت قوی برای Light Wands شارلوت تیلبری است که به طور مداوم تمام می شود.

میشلا اوره ، دستیار زیبایی

میشلا سنگ معدن

برای آن روزهای گرم و مرطوب ، دوست دارم رژگونه ای شفاف بدست آورم که باعث افزایش ترش شدن طبیعی پوست من از گرما شود. این رژگونه روشن شده و به سرعت در پوست ذوب می شود که یک پیروزی است. اما این یک سایه جهانی نیست – در حالی که من می توانستم با چند دانه به یک درخشندگی کم رنگ و صورتی بدل شوم ، اما این رنگدانه ترین فرمول برای رنگ چهره من نیست ، که باعث می شود من شک داشته باشم حتی در رنگ پوست نیز عمیق تر باشد. عرضه یک محصول برای همه معمولاً یک قمار است و محصول ادعا می کند که مناسب آن است اکثر رنگ پوست ، اما برای اولین بار از یک نام تجاری مورد علاقه فرقه ، هنوز هم کمی ناامید کننده است.

تالیا عباس ، سردبیر تجارت همکار

تالیا عباس

افشای کامل: من در مورد اینکه رژگونه ای از نوع فیل مست خوب است در حصار بودم ، اما کاملاً گیر کرده ام. رژگونه دارای یک قوام ژل کرم با کمی براق شدن است ، و اگرچه به نظر می رسد رنگدانه فوق العاده ای دارد ، اما با انگشتان یا مخلوط کن اسفنجی به آرامی ترکیب می شود. من مقدار زیادی نخود را به گونه هایم آغشته کردم تا برافروخته شود ، و در حالی که در تصویر نمی توان تشخیص داد ، صورت من درخشان. بافت آن نیز بسیار نازک است ، بنابراین به نظر می رسد هیچ چیزی روی پوست نیست – و در بهترین حالت ، منافذ پوستی من را مسدود نمی کند. مطمئناً ، اگر می خواهید در یک نقاشی رافائل مانند یک کروبی سرخ رنگ به نظر برسید ، همیشه می توانید برای گونه های صورتی رنگی که نمایان تر هستند ، بارگیری کنید.

Ru Wolle ، سردبیر همکار

رو وول

متأسفانه ، این حتی در صورت استفاده از چند لایه روی پوست من به صورت رژگونه نشان داده نمی شود. با این حال ، من انجام داد مانند آن در سراسر صورت من به عنوان یک تقویت کننده درخشش. برای مینیمالیست های آرایش ، فرمول می تواند درست در مرطوب کننده یا SPF شما مخلوط شود و یک براقیت لطیف ایجاد کند و به سراسر صورت بتابد. من از قطره ای به اندازه نخود استفاده می کنم که کمی رنگ صورتی طبیعی من را می گیرد ، اما به نظر می رسد برای کسانی که رنگ بیشتری می خواهند قابل تنظیم باشد.

قطره های فیل مست O-Bloos Rosi

قطره های فیل مست O-Bloos Rosi

بلا کاکیاتوره نویسنده زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>