بررسی ریمل مگنت مگنت با عکس: چرا ارزش آن را دارد

[ad_1]

با استفاده از ریمل مژه و ابرو ، چیزهای زیادی نیست که بتوانید برای اختراع مجدد چرخ انجام دهید. مطمئناً مواردی وجود دارد که برندها ادعا می کنند کشف جدیدی مانند برس و رنگدانه های دو طرفه از فضای خارج از کشور است ، اما در پایان روز ، نتایج تقریباً مشابه است. من این چیزها را نمی زنم – بعضی از فرمول های مورد علاقه من به آنها متکی هستند – خیلی کم پیش می آید که ریمل جدیدی بیاید و در واقع پیشگامانه باشد.

به همین دلیل من مزیت واقعی آنها را پیدا کردم! ریمل مگنت اکستریم لنگتینگ بسیار جذاب است. جدیدترین ریف مارک تجاری با نام تجاری They’re Real Mascara از فناوری آهنربا برای کشش و طولانی شدن مژه ها تا 40٪ استفاده می کند. در ابتدا ، من متقاعد شدم که این فقط یک حیله دیگر است که باعث می شود من به مجموعه ریمل های در حال گسترش خود اضافه کنم. اما بعد از یک هفته آزمایش ، من مطمئن هستم که این کار قانونی است.

در اینجا نحوه کار آن آورده شده است. هسته برس – که مانند لاستیک تند و تیز مانند هسته اصلی است – مغناطیسی است و فرمول آن با مواد معدنی مغناطیسی غنی شده است. به دلیل آهن ربا ، قلم مو می تواند فرمول را از قسمت انتهایی مژه های شما بکشد و نه تنها آنها را ایجاد کند نگاه کن طولانی تر ، اما در واقع آنها را گسترش می دهد. Benefit از فن آوری چاپ سه بعدی برای ساخت قلم مو به صورت سفارشی برای گرفتن هر مژه در ریشه ها و همچنین جذب مقدار مناسب فرمول به برس استفاده کرده است.

بعد از جارو کشیدن آن ، منکر این نیست که مژه های من طولانی تر به نظر می رسند. من عاشق روشی هستم که برس واقعاً هر مژه را می گیرد (متشکرم ، آهن ربا!) و کرک می کند و آنها را از بین می برد. مهمتر از همه ، آنها آن نگاه واضح را نداشتند که فرمولهای طولانی تر به من می دهند.

حتی بدون فناوری آهنربا ، من به تنهایی تحت تأثیر فرمول قرار می گیرم. این یک احساس سبک شلاق خورده ، بسیار سیاه است ، و اگرچه من ادعای سایش 36 ساعته آن را به آزمایش کامل نداده ام ، اما چنین است. نه تکان دادن با این حال ، حذف آن بدون کشیدن یا مالش دادن بسیار آسان است.

همچنین دیوانه وار سیاه است ، پوسته پوسته نمی شود و کاملاً خشک نمی شود ، بنابراین می توانید هر تعداد ساعت بعد بخواهید به همان تعداد لایه اضافه کنید. من از میزان بارگیری قلم مو روی محصول کمی ترسیدم ، اما خوشحالم که گزارش می کنم تجمع صفر را نیز تجربه کردم. و من بی خیال می شوم که ذکر کنم بسته بندی بسیار زیبا نیز هست.

شکارچی زیبا

بنابراین ، آیا من رسماً کلاه بدبینانه ام را استعفا می دهم؟ نه برای همیشه اما با این مژه ها چقدر خوب است که من نمی توانم مومن باشم؟

آنها واقعی هستند!  ریمل مگنت اکستریم لنگتنینگ

از محصولات آرایشی بهره مند شوید آنها واقعی هستند! ریمل مگنت اکستریم لنگتنینگ

Bella Cacciatore همکار زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>