بررسی سرم سفت کننده کیت سامرویل کتسوتیکالس با عکس

[ad_1]

در زیبایی (و زندگی به طور کلی) ، من به دنبال کشفی هستم که به من درک می کند که باید استانداردهای خود را بالا ببرم. وقتی نوبت به سرم های اسید هیالورونیک می رسد ، من با این فرض کار می کنم که آنها کاری بیش از مرطوب سازی و تنظیم نوار در آنجا ندارند. اگرچه این فرمول ها برای بسته بندی غلظت های هیدراتاسیون مناسب هستند ، من بندرت با یک مورد بالاتر از حد مجاز مواجه می شوم.

این قطعاً در مورد من اشتباه است زیرا برخورد اخیر من با سرم کیت سمرویل Kateceuticals Firming اثبات می کند که یک سرم اسید هیالورونیک (اگر با چند فعال فوق ستاره دیگر مانند پپتیدها ترکیب شود) می تواند به من یک اثر حالت دار و شبنم بدهد که بسیار جالب و دلهره آور است.

مجموعه جدید کیت سامرویل Kateceuticals برای افزودن بافت ، خاصیت ارتجاعی و پرش به پوست کم رطوبت و کلاژن طراحی شده است. فرمول ها حول ایده های محو شدن خطوط ریز و چین و چروک در هنگام افتادگی پوست است ، اما این مزایا در همه انواع پوست و سنین موثر است ، همانطور که من با خوشحالی به شما نشان می دهم. ماده فعال کننده نیرو دهنده سه گانه: پپتیدها ، که به تقویت سد پوست شما کمک می کند و یک اثر سفت و محکم ایجاد می کند. این نتایج را با کرم کامل و کرم لیفتینگ Kateceuticals مشاهده خواهید کرد ، اما این سرم تقویت کننده Kateceuticals است که جلوه مورد علاقه من را ارائه می دهد.

همراه با کمپلکس Tri-Peptide تقویت کننده کلاژن ، سرم سفت کننده Kateceuticals حاوی دوز اسید هیالورونیک است تا پوست را مرطوب و لطیف کند ، به علاوه گل نسترن برای روشن شدن و تقویت بیشتر سد پوستی شما. مهمترین فرمول ویتامین E است ، یک آنتی اکسیدان است که به بهبود احتباس آب کمک می کند و از آسیب رادیکال های آزاد در برابر اشعه ماورا بنفش محافظت می کند (اگرچه هنوز بخاطر داشته باشید که از SPF استفاده کنید).

من به طور معمول حداقل برای چند هفته مراقبت از پوست جدید را آزمایش می کنم تا اثر کامل آن را بدست آورم ، اما از اولین قطره می دانستم که این بطری ارزش خرید مجدد را دارد. در بسته بندی پمپ با کاربرد آسان وجود دارد که فرمول غذایی را با سهولت توزیع می کند. من پیشنهاد می کنم فقط کمی به موقع استفاده کنید – تا حدی به این دلیل که سر و صدا قطعی با قیمت 98 دلار است و بخشی نیز به این دلیل که برای دیدن نتایج فقط به یک پمپ کوچک نیاز دارید. در حالی که اکثر سرم های من دارای بافت مایع آبکی هستند ، بلافاصله متوجه شدم که این ماده ضخیم تر است ، با بافتی که من را به یاد یک مرطوب کننده ژل سبک می اندازد. این تجربه اضافه می کند: وقتی آن را روی صورتم صاف می کنم ، بافتی مخملی و بالشتکی از خود به جای می گذارد. این فرمول تقریباً بلافاصله فرو می رود ، اما باعث تسکین و نرم شدن تکه های خشک می شود. صبح و شب ، من معمولاً آن را با یک لایه مرطوب کننده اضافی و روغن صورت در آن می بندم تا جلوی آن را بگیرد.

سرم موثره Kateceuticals درست به نام خود ، هنگام استفاده از آن ، پوست شما را به طور قابل توجهی سفت و رنگ می کند. من بیشتر استخوان های گونه و خط فک خود را مدیون ماساژهای میکرو جریان فعلی Foreo Bear خود می دانم ، اما دوست دارم که این فرمول چهره من را بلندتر کند (و احساس کند!) البته آنچه در موضوعات موضوعی شما می توانند انجام دهند محدودیتی وجود دارد ، اما همراه با ماساژ ریز جریان یا ماساژ صورت ، این افزایش کمی اضافی را ایجاد می کند که بر نتایج تجمعی تأکید می کند. همچنین سطح درخششی را فراهم می کند که باعث می شود مردم باور کنند من به جای چهار تا پنج معمول خود 12 ساعت در شب می خوابم. اگر چهره من همان لحظه ای را که احساس می کردم ، نشان می داد ، یک عکس سلفی با رنگ خاکستری شدید به پوست شما نشان می دهم. در عوض ، به لطف این روتین مجهز به پپتید و هیالورونیک اسید ، من هرگز درخشش بیشتری نداشته ام.

سارا یو
تصویر محصول

سرم تقویت کننده کیت سامرویل کتتیوتیکال

سارا یو. وو نویسنده زیبایی در برلین است. او را در اینستاگرام دنبال کنید @ say.wu.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>