بررسی سوتین True & Co.: Why One Glamour Writer توسط این سوتین پایه سوگند یاد می کند

[ad_1]

در طول بزرگسالی ، من سه اندازه مختلف بند بند و بیش از شش اندازه فنجان پوشیده ام. این یک تجربه منحصر به فرد نیست ، اما تجربه ای است که باعث شده من از سوتین متنفر باشم. من فکر می کنم این بیشتر ناشی از پیدا نکردن موردی است که به درستی یا راحت برای من مناسب باشد. من همچنین در ورزش بزرگ شدم و از حمایت و سهولت سوتین ورزشی بسیار دوست داشتم – چیزی که هرگز از سوتین “واقعی” روزمره نمی گیرم. و اگرچه من می توانم از توری زیبا و کاردستی پیچیده به اندازه شخص بعدی قدردانی کنم ، لباس زیر زنانه سنتی بیشتر این کار را برای من انجام نمی دهد.

سرانجام کاری را انجام دادم که اکثر کارشناسان به شما می گویند: تهیه یک سوتین حرفه ای. شخصی که این کار را انجام می دهد توضیح داد که چگونه زندگی ، از بارداری یا افزایش وزن یا کاهش وزن (حتی به اندازه 5 پوند) ، می تواند تفاوت در اندازه شما باشد. من ، شخصی که همان سایز سوتینی را که در دانشگاه می پوشیدم خریداری کرده است ، به وضوح نیاز به یک به روز داشتم – و حتی وقتی او به من گفت من باید 34F بپوشم شوکه شدم. این بدان معناست که من به حمایت از نیم تنه بزرگ خود احتیاج دارم اما باید همیشه راحت باشم. (من نمی توانم مستقیم فکر کنم وقتی چیزی از راه دور آزار دهنده می پوشم و شناخته شده ام که به دمپایی هایی که در مجموعه عکس ها به مدل ها تعلق می گیرد تغییر می دهم تا روشن تر فکر کنم. بنابراین ، بله ، مهم است.)

اتصالات سوتین توصیه می شود هر شش ماه تا یک سال به صورت حرفه ای نصب کنید تا دقیق ترین اندازه را داشته باشید. اما صادقانه بگویم ، من به سختی می توانستم خودم را در جریان این برنامه ببینم – یا چیزی به لیست بزرگسالان اضافه کنم ، که شامل معاینه پزشک ، تمیز کردن دندان ها ، ویزیت دامپزشکی … من شاید می توانستم با سوتین خودم کاملاً مناسب نباشم.

سپس نمونه ای را به یاد آوردم که چند ماه قبل از آن امتحان کرده بودم. True & Co. تازه خط سوتین های بی سیم و بی سیم خود را ارائه داده است ، که به معنای “زیر لباس پوشیدن لعنتی به نظر می رسند” ، و تعداد اندکی از من را برای آزمایش سوتین True & Co. به من فرستاده بود. از آنجا که آنها با این پارچه کشدار ، نایلون و الاستین ساخته شده اند و در اندازه های XS تا XL اندازه گیری شده اند (و اگر می خواهید پشتیبانی بیشتری داشته باشید ، همچنین می توانید برای فنجان های کامل نیز انتخاب کنید) ، من فکر کردم که این می تواند راه حل خوبی برای عدم تمایل من به دو سالانه باشد بررسی اندازه سوتین.

سوتین گردن اسکوپ سبز نعناع

True & Co. سوتین قابل حمل گردن گردن گردن زنانه True & Co.

سوتین گردن اسکوپ سبز

True & Co. سوتین قابل حمل گردن گردن گردن زنانه True & Co.

برداشت اول: آنها از نظر زیبایی سینه بندهای موجود در بلوک نیستند. آنها کاملاً ساده هستند – تقریباً مانند سوتین های تمرینی که هنگام بلوغ داشتید. اما وقتی آن را پوشیدم ، راحتی بهترین پشتیبانی از سوتین های ورزشی ام را فقط بدون ظاهر وحشتناک uniboob به دست می آورم.

سوتین True Body در انواع مختلفی ارائه می شود: یقه گردن ، پشت مسابقه ، مثلث ، فشار و توری. گردن V – پوشاک من است – من تقریباً هر روز آن را می پوشم ، یا سیاه یا بژ.

سوتین سیاه

True & Co. سینه بند گردن V بدن واقعی

سوتین بژ

True & Co. سینه بند گردن V بدن واقعی

این ماده فوق نرم است اما در طول روز کشیده نمی شود. بعلاوه ، من به عنوان کسی که از هر نوع زیرزمینی یا بالشتک بیزار است ، دوست داشتم که اینها با پدهای قابل جابجایی همراه باشند ، بنابراین شما می توانید سوتین خود را با آنها یا بدون آنها بپوشید. (من حتی در بیشتر مواقع پارچه را نگه می دارم ، زیرا شکل بسیار ظریف آن را به من می دهد. هر بررسی سوتین True & Co. که خوانده ام دروغ نبوده است: این سوتین واقعاً مرا تغییر داده است.)

کار به جایی رسیده است که اگر صبح نتوانم بدن واقعی خود را در کشوی خود که پر از سوتین دیگر است پیدا نکنم ، کمی وحشت خواهم کرد – و اینگونه است من می دانم که بدون آن نمی توانم زندگی کنم.

سوتین گردنی اسکوپ بنفش

True & Co. سوتین بند قابل تنظیم حرکت بدن واقعی زنان

True & Co سینه بند گردنی True Body V Vertical Pink

True & Co. سینه بند گردن V بدن واقعی

سوتین اسطوخودوس

True & Co. سوتین True Body Triangle-Racer-Back

مدل سوتین بنفش پوشیده

True & Co. سوتین بند قابل تبدیل مثلث بدن واقعی زنان

این مقاله برای اولین بار در 11 دسامبر 2018 منتشر شد. از آن زمان به روز شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>